reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

Dziewczyny jak tam Mikołaj sie spisał:confused::-)

Quinten dostał

śmieciarkę

LEGO DUPLO 4959 Śmieciarka -40% od Barsop (492345084) - Aukcje internetowe Allegro

i poczte tylko to chyba stara kolekcja jest bo nigdzie tej poczty nie moge znaleźć żeby sobie ceny porownać:baffled:

4662.jpg


a ja koszyk łakoci dostałam:zawstydzona/y: oj koniec z trzymaniem lini:rolleyes2:
 
reklama
Witam:-)Moje dziewczynki dostały lalki ktore placza jak je sie obudzi i trzeba im dac mleczko albo pokolysac na rekach zeby przestaly,a Dominik robota ktorego mozna zamienic w samochod.Teraz mam troche spokoju bo wszyscy bawia sie prezentami:tak:Tylko troche denerwuje mnie ryczenie tych lalek bo male nie doknca umieja sie nimi zajac,a jak uda im sie je uspic to Dominik je spowrotem budzi i tak w kolko:-D
 
U nas klocki drewniane i samochód, o taki: SAMOCHÓD DLA DZIEWCZYNKI L. PEOPLE FISHER PRICE (498796916) - Aukcje internetowe Allegro, ja tam nie uważam by dla dziewczynki koniecznie, Janek zachwycony sadza za kierownicą dzidzie :-p.

My dostalismy po książce, ja Szwaje a tomek Clarksona, bedę miała co czytac jakbym wylądowała znów na wywoływaniu :-p.

Mikołaj zostawił prezenty na stole w worku (poszewce) i trzeba było je rozpakowac. Mina Janka bezbłedna, a mama gapa nie zdążyła z aparatem.
 
Super prezenciki dostały te Wasze maluszki. Mikołaji tylko pogratulowac za dobre wybory:-).

Mamo Quintena te zestawy lega sa extra:rofl2:.

U nas synek dostal na razie pierwsza część prezentow a druga dostanie jak po powrocie z pracy pomocników Mikołaja.
Były książeczki - to od babć, kamizelka - od cioci, klocki drewniane (taki prosty zestawik na sprawdzenie czy zabawka podejdzie synkowi) i drewniana układanka - od dziadków (siódme od góry)
Puzzle - Układanki Drewniane z Uchwytami - WYBÓR (491185688) - Aukcje internetowe Allegro,,
bedzie jeszcze prezent od nas rodzicow i od chrzestnego - grajace i jezdzące lokomotywa i traktor z przyczepką i zwierzatkami.

Ale musze przyznac, ze sierota ze mnie. Nic a nic nie pomyślalam, zeby wreczenie tych prezentow jakos zaaranżowac. jedynie co to moja mam zanic wreczyla małemu ksiązeczke to opowiedziala o tym ze byl Mikołaj z broda i wreczyl jej książeczkę zeby ja przekazala grzecznenu chłopcu.
 
A my wczoraj w sklepie ten zestaw znalezlismy wcale nie drogi i tak dziwnie bo był jako komplet a co ma ta smieciarka wspólnego razem z pocztą:confused: może im z tamtego roku zostalo i wystawili teraz za niższa cenę:-D najwaznejsze, ze cena mi podpasowała:tak:.

A my idziemy wieczorem do "mikołaja" pewnie Quinten bedzie sie bał, bo tata mojego M sie przebiera:tak: dobrze, że mi o aparacie przypomniałyscie:tak:
 
u nas troche smutnawo bo taty nie ma, wiec lipa. No i Jas chory...
Ale poniewaz u mnie w domu Mikolaj zawsze zostawial prezenty kolo poduszki, to i ja tak Jasiowi zrobilam. No ale okolo 5:00 przez swoej przeziebienie poplakiwal bez przerwy wiec go wzielam do siebie (juz wtedy wyczail prezent kolo poduszki, ale go szybko wynioslam do naszej sypialni). No i spal do 10:00 a jak sie obudzil to poszlam do jego pokoju po prezent i mu dalam po prostu mowiac ze Mikolaj go zostawil.

Potem bylismy u tesciow, ktorzy pomieszali Mikolaja z tutejszym Gwiazdorem i dali Jasiowi prezent ktory mial byc pod choinke - zdalnie sterowane auto. I wielkiego Mikolaja z czkeolady i ubrania rozne.

Aha - od tego Mikolaja w domu dostal kostke motoryczna
Eichhorn Kostka Wielofunkcyjna Edukacja Simba (500459347) - Aukcje internetowe Allegro

podoba mu sie :tak:


Szkoda ze jest chory, choc i tak juz bym sie nie zalapala na impreze Mikolajowa u M w pracy (chco tak naprawde to nie bylam zbyt przkeonana do pojscia tam bo nikogo nie znam, no ale tak to Jas by dostal paczke przynajmniej :-p). Myslalam tez o Mikolaju w klubie osiedlowym zeb ysie zintegrowal z dziecmi z osiedla, no ale i tak by nie mogl isc...
 
U nas Mikołaj przyniósł naczynia zabawkowe i cymbałki a dziecko miało taki ubaw cały dzień jakby milion w totka wygrało:-) nawet na poobiednia drzemkę z nowymi zabawkami do łóżeczka wskoczyła;-)
 
reklama
Pomocy? Co można kupić prawie 12-latce na gwiazdkę??? Kompletnie nie mam głowy i nie wiem co jest teraz na topie? Może możecie pomóc??? PLIS
 
Do góry