reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarzy i zdrowie styczniowych bobasów

to moze ja sie wtrace, mialam termin na 25 stycznia, podczytywalam was przez cala ciaze ale nie pisalam.
Moja Lenka urodzila sie 28 grudnia, miesiac wczesniej, wczesniak.
Ja nie szczepie malej, za duzo sie naczytalam i wole jej nie truc tymi szczepionkami.

Dziewczyny jesli dziecko nie idzie uspokoic po szczepieniu, bo czytalam ze dwie mamy cos takiego mialy to jest powiklanie po szczepieniu tzn. nieutulony placz. Ja bym to zglosila do lekarza i kazala do sanepidu zglaszac jako nop.
wejdzie na strone stopnop.pl i poczytajcie ulotki szczepionkowe i ewentualne powiklania jakie moze niesc, tam jest wszystko praktycznie wyszczegolnione np smierc dziecka.

A po szczepieniu obserwujcie dziecko przez 4 tygodnie i kazde pogorszenie jego stanu zdrowia zglaszajcie lekarzowi. Nie wierzcie slepo lekarza bo oni maja bonusy od firm farmaceutycznych i np zalezy im na wycieczkach czy nowych laptopach.
To wy jestescie matkami wy znacie swoje dziecko a nie lekarz ktory widzi je przez 4 minuty w gabinecie.
To ze na oko dziecko jest zdrowe nie znaczy ze napewno jest zdrowe i badania laboratoryjne moga to potwierdzic wiec rzadajce od lekarzy przed szczepieniem badan na wszystko co mozliwe.
 
reklama
Do góry