reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ja mogę polecić Szpital św.Elżbiety na Warszawskim Mokotowie. Bardzo dobrzy lekarze, ogólnie jestem zadowolona z tamtejszych przychodni ,miałam już okazję korzystać z kilku specjalistów i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie.
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Rodzi/rodziła któraś z Was na żelaznej? Może macie do polecenia położną?:)

Pozdrawiam,

Jagoda
Ja rodziłam tam 2,5broku temu i miałam znajoma ale pielęgniarkę i powiem Ci że bez szału... Ogólnie opieka spoko ale to podobno że względu na tą znajomą.. tam ogólnie to jest fabryka.. bardzo dużo osób rodzi i przy drugim dziecku nie chcieli mnie tam przyjąć na planowane cięcie bo nie mają miejsca jeżeli się u nich ciąży nie prowadzi..
Wylądowałam na inflanckiej i było super... Opieka mega, czułam się zadbana i nikt nie ignorował moich prośb. Mały, spokojny, kameralny szpital
 
Witam! Mam pytanie odnośnie cesarki pod narkozą na Żelaznej. Czeka mnie takowa w listopadzie. Czy jest tu może mama, która miała cc pod narkozą w tym szpitalu? Mam kilka pytań :)
 
Witam! Mam pytanie odnośnie cesarki pod narkozą na Żelaznej. Czeka mnie takowa w listopadzie. Czy jest tu może mama, która miała cc pod narkozą w tym szpitalu? Mam kilka pytań :)
Ja tam miałam CC ale nie pod nakroza... Nie wiedziałam że takie w ogóle robią :o
 
Witam, mam pytanie odnośnie dwóch szpitali - na Madalińskiego i na Wołoskiej. Początkowo chciałam rodzić na Wołoskiej i tam też chodzę do ginekologa do przychodni przyszpitalnej. Moja ciocia tam rodziła i była zadowolona, ale ostatnio usłyszałam (od pracownika SORu na Wołoskiej), że lepsi specjaliści są na Madalińskiego.. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Zapisałam się na wizytę do lekarza z Madalińskiego, bo podobno tak trzeba żeby móc tam rodzić. To moja pierwsza ciąża i nie chciałabym być pozostawiona sama sobie. Pomóżcie, bo już sama nie wiem co mam myśleć o tych szpitalach..
 
Witam, mam pytanie odnośnie dwóch szpitali - na Madalińskiego i na Wołoskiej. Początkowo chciałam rodzić na Wołoskiej i tam też chodzę do ginekologa do przychodni przyszpitalnej. Moja ciocia tam rodziła i była zadowolona, ale ostatnio usłyszałam (od pracownika SORu na Wołoskiej), że lepsi specjaliści są na Madalińskiego.. Już sama nie wiem co o tym myśleć. Zapisałam się na wizytę do lekarza z Madalińskiego, bo podobno tak trzeba żeby móc tam rodzić. To moja pierwsza ciąża i nie chciałabym być pozostawiona sama sobie. Pomóżcie, bo już sama nie wiem co mam myśleć o tych szpitalach..
Nic nie musisz, możesz spokojnie rodzić gdzie chcesz. Madalińskiego to trochę już taśmowe porody.
 
reklama
Do góry