reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

to jest normalne u mężczyzn :-)

kurczę to już czas na robienie torby?? ja tak myślałam że w grudniu ją zrobię... muszę wziąć się za pokupowanie dla mnie potrzebnych rzeczy bo do tej pory to mam tylko jedno opakowanie wkładek laktacyjnych...
 
reklama
Melisa - 2 różne rzeczy tak nazywam.
1. majtki jednorazowe na pierwszy tydzień po, przy Szymonku nie kupowałam zamiast tego kupiłam sobie na targu takie tanie babciowe majtochy po 2zł/szt. i przynajmniej miałam 100% bawełny, tym razem kupiłam jednorazowe takie: JEDNORAZOWE MAJTKI POPORODOWE 5szt CANPOL M/L emma (1807594532) - Aukcje internetowe Allegro - nie wiem co lepsze
2. majtki ściągające, doprowadzają brzuch do porządku, takie można używać też po operacjach brzucha np. takie:
FIGI WYSZCZUPLAJĄCE I POPORODOWE Mitex ONA M emma (1858220245) - Aukcje internetowe Allegro
 
czyli do szpitala majtki jednorazowe i do nich podpaski i oprocz tego takie duzo podklady na łóżko? I ja mam jeszcze jedno głupie pytanie.... w czym się rodzi? tzn w koszuli jakiejś ? Sorki, że tak męcze, ale postanowiłam w końcu zacząć zakupy i spisywanie list. Już czuje , że chcę się przygotować :)
 
Niektóre kobitki rodzą w dużych T-shirtach, niektóre w szpitalnych koszulach. Ja biorę swoją starą bawełnianą koszulę nocną rozpinaną z przodu. Na pewno nie warto brać czegoś ładnego...
 
Melisa - 2 różne rzeczy tak nazywam.
1. majtki jednorazowe na pierwszy tydzień po, przy Szymonku nie kupowałam zamiast tego kupiłam sobie na targu takie tanie babciowe majtochy po 2zł/szt. i przynajmniej miałam 100% bawełny, tym razem kupiłam jednorazowe takie: JEDNORAZOWE MAJTKI POPORODOWE 5szt CANPOL M/L emma (1807594532) - Aukcje internetowe Allegro - nie wiem co lepsze
2. majtki ściągające, doprowadzają brzuch do porządku, takie można używać też po operacjach brzucha np. takie:
FIGI WYSZCZUPLAJĄCE I POPORODOWE Mitex ONA M emma (1858220245) - Aukcje internetowe Allegro

Dziekuje za odpowiedz :-) Pewnie sobie tez na tej stronce zamowie :-) Tylko powiedz mi ile sztuk tego?
Aha, i taka jak Emm, nie wiem co to te podklady?
 
Emm, Melisa Tak tak -takie cerato-ligniny, chroniące łóżko przed zabrudzeniem. Niby coś tam w szpitalu kładą, ale najczęściej ligninę, którą trzeba co chwilę zmieniać... Pupę trzeba wietrzyć tzn. mjtki nosić tylko jak się wstaje i gdzieś idzie. Poza tym te podkłady przydają się też potem. Ja zabierałam jak szłam do lekarza z maluchem bo zawsze sikał na przewijak jak tylko go rozebrałam:)

Polecam tego sprzedawcę! Robiłam u niego większe zakupy (staniki, koszule do karmienia). A tych jednorazowych majtek kupiłam 1 opakowanie czyli 5 szt. jak posiedzę dłużej w szpitalu (odpukać) to wyślę męża do sklepu bo są w każdej aptece i w sklepie dzieciowym.
Podkładów też kupię 5 szt. na początek. Tych wielkich podpasek poporodowych belli -1 paczkę bo szybko zeszłam na normalne.
Tak nawiasem mówiąc to te podpaski są tak wielkie, że trzymają się między nogami bez majtek:-) ale dla spokoju psychicznego...
 
reklama
Do góry