reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

No widzisz, to może się spotkamy :) Ja narazie debatuję nad Rybnikiem, Wodzisławiem lub Rydułtowami. Orientujesz się może jak tam wygląda sprawa z ZZO? Bo to jest główny argument, dla którego wybieram szpital.
 
reklama
agusia_x nie mam pojęcia jak z ZZO czy jest na życzenie itp Wiem że koleżanka dostała więc na pewno jest taka możliwość tylko położna i lekarz zdecydowali. Najlepiej to przejść się osobiście i się dowiedzieć to wtedy nie będzie jakieś poczty pantoflowej a nie chciałaby cię w błąd wprowadzać. Jeśli chodzi o Wodzisław to słyszałam różne opinie chociaż więcej negatywnych (moja siostra, kuzynka, dziewczyny na oddziale w R. co kiedyś rodziły w W.). Jeśli chodzi o Rybnik to wiem że negatywne opinie były o Orzepowicach. Jak to mówię zawsze można trafić na beznadziejny przypadek lekarza/położnej w najlepszym szpitalu lub też na super ekstra w najgorszym.

Żeby nie było to jestem z Wodzisławia i do szpitala tutaj to mam piechotą z 10 minut ale jakoś wolę jednak Rydułtowy (7km).
 
Dziuba127- na boso? ja sobie nie wyobrażam...chyba jednak wystąpię w klapkach,jak mi każą wleźć na fotel gin. to wtedy zdejmę...ja pierniczę,ale mam wydumany problem:-)
 
no w sensie już na fotelu, nogi do góry to chyba na bosaka! no cóż, nie pamiętam jak to było za pierwszym razem... a tak to nie musisz, bo przecież możesz se tam chodzić, iść jeszcze pod prysznic itp...

jestem z siebie dumna-utworzylam wlasna liste rzeczy do szpitala, na podstawie oczywiście tej z pierwszej str tego wątku :-D zawsze jakiś tam krok do przodu...
 
dziuba uświadomiłaś mnie, ze tez nie mam torby do szpitala tzn. te które mam to na pweno będą za małe, a przeciez z walizką nie wyskoczę, narazie mam 2 koszule kupione już dawno tak "w razie czego" bo ja koszul nie używam i w domu tez żadnej do tej pory nie miałam, resztę zamówię na all no i po seksy majtasy musze do jakiegoś hiperu się udać
 
Ja niestety już przetestowałam torbę do szpitala i jakoś się zmieszczę (upcham nogą):rofl:. Wiem że rzeczy dla Maleństwa i tak tylko na wyjście a na miejscu trzeba mieć tylko pieluchy, chusteczki i to dopiero po porodzie dowozi Tatuś. Nie przejmujcie się wielkością torby bo widziałam na oddziale naprawdę wielkie :-D Dobrze jak ma się kogoś kto w razie czego coś dowiezie ja niestety byłam wtedy zdana na samą siebie. Ja na przykład biorę tylko klapki (podróby croksy) pod prysznic bez jakiś kapci (nie mam i nie cierpię) bo schną naprawdę szybko i są bardzo wygodne.
 
ja też chyba se zafunduję jakieś japonesy za 4zł z jakiegoś marketu i będą miały podwójne znaczenie - pod prysznic i jako kapcie :) cóż za oszczędność miejsca!!
 
ja z tymi klapkami tez tak zrobię, ze pantofli nie biorę i musze sobie kupić jakiś szlafrok bawełniany, bo taki frotte co mam to nie dość że dużo miejsca zajmuje i chyba za gorąco w takim nie?? bo w szpitalu przeciez ciepło
 
reklama
ja z tymi klapkami tez tak zrobię, ze pantofli nie biorę i musze sobie kupić jakiś szlafrok bawełniany, bo taki frotte co mam to nie dość że dużo miejsca zajmuje i chyba za gorąco w takim nie?? bo w szpitalu przeciez ciepło

Ciepło, a po porodzie też sie kobiety bardzo sie pocą. W lidlu wczoraj widziałam zestaw bawełniany szlafrok+koszulka i coś takiego chyba sobie fundnę. Co do obuwia to na fotel wchodzi sie boso, przynajmniej u nas tak jest i ja inaczej sobie nie wyobrażam. Choc w momencie porodu to są juz naprawdę szczegóły. Podobnie jak Dziuba wybieram japonki;-)
 
Do góry