reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

no wlasnie ataata masz calkowita racje bo Gajutek tez sie nie przekreca. no moze raz jej sie udalo przypadkiem.
 
reklama
Dziewczyny a u nas szok!!!!
Byłam w kuchni i słyszę jak Krzysio sie śmieje....i słysze takie dziwne tupanie...myślałam, ze to pies a to mój Krzyś...przebiegł cały pokój na golasa!!!!!

:-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak:
 
Dziewczyny nie wiem o co Wam chodzi....?????

Krzys to mój mąż i to on przebiegł na golasa przez pokój , a śmiał się Krzysio czyli nasz synek. Nie wierzycie,że Krzys chodzi? Trzydziestka na karku to już musi chodzić:tak::tak:;-):-D



(mąż mnie zabije za to co napisałam....)
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-DHEHHEHEHE DOBRE A JA JUZ ZNALAZŁAM COŚ CO MU POMOŻE W NAUCE CHODZENIA ŻEBY SOBIE BIEDACZEK GUZA NIE NABIŁ

KASK DO NAUKI CHODZENIA HHEHHE:-D:-D:-D:-D:-D


912f8f8c531e33deaafc0954bae4864a.jpg


2d5959014d5076d0cdbb735909a1379b.jpg
 
Do góry