reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejętności naszych maluchów

reklama
No ładnie tu świrujecie koleżanki:-D No ale dobrze, że humor dopisuje:tak:
Co do nowych umiejętnosci naszych maluszków ,to ja już zaczynam się wkurzać:dry:
Mój mały leniwiec nic zupełnie nie robi.Potrafi leżeć na brzuszku ale nie lubi tego więc się nie przekręca tylko zaczyna marudzić po pewnym czasie:baffled: Na pleckach leży ale nie rusza się tak mocno , żeby sie na boki przewracać a tym bardziej na brzuch:no:
Łapie zabawki, wkłada sobie je do buzi, gada namiętnie i krzyczy ale to wlaściwie jego jedyne osiągnięcia do teraz:zawstydzona/y:No i na bok to się doskonale przewraca jak cyca szuka;-):-D
 
reklama
aneczka paweł tez nie przekreca sie z plecow na brzuch bo z brzucha na plecy owszem. ale na wszystko przyjdzie pora...jeszcze nie dawno martwilam sie ze nie trzyma glowy sztywno jak podciaga sie go za rączki do siadania..tymczasem przyszło mu to z godziny na godzine i teraz non stop tylko probuje usiąsc i jak mu nie wychodzi to drze sie w niebogłosy!!!


kazde dziecko jest inne dlatego ja w tym watku sie nie wypowiadałam wczesniej bo uwazam ze porównywanie dzieci jest bez sensu...
na kazdego przyjdzie pora i agata o tym wie najlepiej ...byle by sie nie zamartwiac...
 
Do góry