reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upały i nasze Skarby...

my walczymy z szyjką Karoli. Przestałam mieć nadzieje, że skończy się to zanim nie zacznie siadać... Przeszłam na sudokrem, bo linomag mnie strasznie denerwował. a teraz od trzech dni piorę pobrudzone nim ciuchy .... Napisałam nawet do firmy pytanie czym to można sprac i napisali, że NICZYM!!!! Ale jeśli chce, to przyślą mi inne produkty, żebym sobie mogła popróbować!!! :)

Dziś w nocy ciuszki moczyły się w Vanishu. Może to cos da???
 
reklama
uzywamy sudocremu ale to zalezy od skory kazde dziecko inaczej toleruje kremiki
na szyjce tez czasem zauwazam odpazenia ale dobrze myje przy kapieli i potem mocno natluszczam i po sprawie
 
u nas sudocrem jest od poczatku,ale smaruje nim tylko pupke jak mala zrobi kupke, a po siusiu tylko pzrecieram chusteczka i nie ma w ogole zaczerwienienia i oby tak zostalo.
Mama Boo-a moze to tylko potowki?wiem ze na pupci tez moga sie pojawic, a najlepiej to udac sie do lekarza
 
No my też całyczas linomag, ale ostatnio nie było tego z tlenkiem cynku, bo w Katowicach panie w aptekach się uparły, że już go nie prodkują.... Tylko ciekawe czemu ulotkę wzięłam, gdzie jakoś jest, ale to szczegół. Byłam u pediatry i kazał wietrzyć ile się da, w upały 2-3 razy dziennie Oskara kąpać w chłodniejszej nieco wodzie od temperatury ciała. Dostaliśmy na receptę Oxycord i zobaczymy co z tego będzie.
 
No i zanim zaczęłam używać Oxycordu to smarowaliśmy Niveą z tlenkiem cynku i zaczęło schodzić... Dziś kupiłam duże opakowanie i teraz tylko tego będziemy używać. Poza tym dzisiaj Oskar spał z goła pupą na brzuszku ponad godzinę. Oczywiście byłam przy Nim, bo bałam się, że zatka sobie nosek przez sen.
 
ANIK78 pisze:
Kinga, na szyjkę tylko Tormentiol, nam zaleciła go alergolog, bo Krystianek miał czerwone załamania na szyjce, niestety brudzi :(
dzięki Anik! Zostane na razie przy sudokremie, bo pomaga. Nie chce na razie nic innego, po moich walkach z plamami po Linomagu!!!
 
dzis normalnie koszmar
Emi lezy w samej pieluszce lub tez bez ;D
wszystkie żaluzje pozasłaniane zeby sie nie nagrzalo w mieszkaniu a i tak normalnie ukrop :p
 
reklama
My sie ewakuujemy do moich rodzicow, w domku zawsze zimna piwnica i wiecej chlodnego powietrza. A w mieszkaniu oaze zimna robie w lazience puszczajac oba prysznice z zimna woda. Jestem ciekawa jaki rachunek za wode przyjdzie, ale czego nie robi sie dla dziecka.
 
Do góry