reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
witam - :tak:

wczoraj widzialam moje malenstwo-serduszko pieknie bije! Dzidzia ma 1 cm postaram sie pozniej o fotke:-)
Moja Duska byla ze mna - byla pod wrazeniem, cieszyla sie bardzo! i pozniej z duma wszystkim pokazywala zdjecie swojego rodzenstwa:-)
a widac slicznie glowke, tlow, konczyny:tak:
 
R.usałka to czekamy na zdjęcie!!!Super,że dzidzia dobrze się rozwija :tak::-D:-D
A ja mam dzisiaj pierwszą wizytę!W końcu się doczekałam tego dnia :-D Jadę na 16 godz,jak wrócę to napiszę co i jak,ale najbardziej nie mogę się doczekać USG,ale to za parę dni.:-)
 
Isabell- czekamy z niecierpliwoscia na Twoja relacje!

Ja dzis o 10.45 mam wizyte/spotkanie z polozna;-)
 
R.usałka to czekamy na zdjęcie!!!Super,że dzidzia dobrze się rozwija :tak::-D:-D
A ja mam dzisiaj pierwszą wizytę!W końcu się doczekałam tego dnia :-D Jadę na 16 godz,jak wrócę to napiszę co i jak,ale najbardziej nie mogę się doczekać USG,ale to za parę dni.:-)
Witam
Ja również wybieram się dziś na wizytę i USG na 16.15.Bardzo się denerwuje bo nie wiem czy jest wszystko ok z dzidzią. Biorę 2x dziennie duphaston i ostatnio pobolewa mnie brzuch-ale to raczej po jedzeniu.A w dodatku od wczoraj jak wstanę mam brązowe plamienia podczas oddawania moczu.Potem już przez cały dzień normalna wydzielina.Nie wiem czym to może być spowodowane i się martwię.Napiszę wieczorkiem bądź jutro jak po wizycie.Pozdrawiam i życzę miłego dzionka, no i oczywiście gratuluje wszystkim koleżankom pięknych zdjęć maluszków
 
Ale dziś wizyt :-) Piszcie od razu jakie wieści, na pewno będzie dobrze :tak:
Przybędzie pierwszych zdjątek dzieciaczków lipcowych :-) Też musze moje zeskanować w końcu i dodać :sorry:
R.usałka, też mam zamiar zabrać moją latorośl na któreś badanie, ale myślę że dopiero jak zaczną się "przezbrzuszne" :-)
 
Witam!Właśnie wróciłam z wizyty,wszystko jest ok :-D Na USG jestem umówiona na 8.grudnia :-) Idę coś zjeść bo jestem głodna jak wilk :-D
 
reklama
Do góry