reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

R.usałka, też mam zamiar zabrać moją latorośl na któreś badanie, ale myślę że dopiero jak zaczną się "przezbrzuszne" :-)

tu fajnie to wygladalo, bo Duska myslala, (jest wrecz przekonana;-)ze Pani mi bada dzidziusia przez brzuch:tak:- siedziala obok komputera, ja bylam zakryta - tu nie ma typowego badania gin- bylo tylko usg.
 
reklama
aaa kolejna wizyte usg mam na 9.12 na 11:-) i kto tu twierdzi, ze w UK rzadko i pozno robia usg..?
 
Cześć dziewczyny!
Po wczorajszej wizycie jestem bardzo szczęśliwa,a jak zobaczyłam fasolkę która ma już 2,5cm to poprostu.....nie da się opisać!!! Widziałam już rączki,nóżki,i słyszałam serduszko, no super sprawa. dołączam zdjęcie oczywiście (można je powiększyć klikając na nie) i czekam na Wasze fasolki
 

Załączniki

  • 1.1.jpg
    1.1.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 101
Ostatnia edycja:
wow Anetka!!Super-Gratuluje!!A jaki wizyta wyglądała?masz juz kartę ciąży?jakieś nowe badania do zrobienia?ja muszę poczekac 2 tyg do wizyty-a kiedy Ty masz następną?Pozdrawiam
 
Madziu nasz lekarz jest naprawde ok! :-)wszystko Ci powie,wytłumaczy, pokaże itp. :-):-)Teraz mam przyjść przed świętami,zlecił mi znów badania: przeciwciałam HBs, odczyn Wasermana, macz,morfologia. Tak dał mi kartę ciaży. A Ty masz kiedy wizyte?
 
Ja mam dopiero 11 Grudnia wizytę :)Ja juz teraz mam zrobic przeciwciała hbs i odczyn Wassermana.Cieszę się,że u Ciebie wszytsko ok.
 
aneta-h GRATULUJĘ!!! Ale duża ta Twoja Fasola:-) Wszystkiego dobrego i oby do kolejnej wizyty. Ja mam w 12 tyg., mam nadzieję, że zrobi usg i zobaczę coś więcej niż tylko Kropkę:-)
 
reklama
Aneta-h- suuepr wiesci!!! i jaka masz juz duza dzidziunie!!! piekne zdjecia!:tak:
Gratuluje raz jeszcze!
 
Do góry