reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Uwaga-wklejam:-) Mam nadzieję że się uda...

Jest. Oto moja Fasolka lub Fasolek;-) Trzeba tylko kliknąć i powiększyć.
 

Załączniki

  • skanuj0001.jpg
    skanuj0001.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 116
Ostatnia edycja:
reklama
Joaszka, faktycznie śliczności, ale ja dziś też swoje widziałam i aż mi łzy poplynęły jak zobaczyłam bijące serduszko :-D:-D:-D
ALE SIĘ CIESZĘ!!!!
Dopiero 7,7mm, ale podobno wszystko w porządku, mam się oszczędzać i... ku niezadowoleniu M lekarz zalecił min miesiąc bez współżycia :eek:
 
Ostatnia edycja:
Emih swietne wiadomosci.Super!!!!!Tylko 7,7mm a tyle szczescia i radosci.:happy:
Strasznie Ci zazdroszcze,ze moglas zobaczyc Swoja fasoleczke.
Nie wiem,czy to nie za bardzo niedyskretne pytanie, ale zaryzykuje.Dlaczego lekarz zabronil sexiku?Profilaktycznie?
 
Joaszka-ale piekna fasolinka:-)
Emih-swietne wiadomosci,tylko z tym seksikiem nie bardzo;-)
 
:-)Dziękuję :-)
Mammi, ze względu na poronienie dwa miesiące temu, podobno jeśli doszło do samoisnego (a nie do obumarcia) skurcze macicy podczas stosunku mogą niejako "przypomnieć" dla organizmu pozbycie się płodu. Tak mi to niby tłumaczył, że organizm "nawykowo" zaczyna podchodzić czasem do poronień :eek:
To ja dołaczam jeszcze moją fasolinkę :-)
 

Załączniki

  • 1.JPG
    1.JPG
    29 KB · Wyświetleń: 96
Emih nie mialam o tym pojecia.:shocked2:Dzieki za info.Czlowiek jednak cale zycie sie uczy.Podpytam o to mojego gina,bo nie chce niepotrzebnie ryzykowac.
I najwazniejsze.Fasolinka jest przesliczna.Jeszcze raz gratuluje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry