reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co się bawić?

U nas apsik tez sie sprawdza chociiaz nie zawsze.
Igor za to chce chodzic po calym domu trzeba go trzymac pod paszkami i wedruje wszedzie.
No i u nas cudowna zabawka sa kubki, on od malutkiego uwielbia kubki a jak sie bawi to nawet 30 min jedym kolorowym kubkiem.
 
reklama
Hope no może nie aż tak ... wczoraj Nas wybitnie fantazja poniosła :-D:-D:-D
bra zabawa w co to jest .. super, też sciągam :tak:
 
Jak was czytam do dochodzę do wniosku, że moje dziecko albo rozpuszczone albo rozkapryszone albo marudne wybitnie. Wszystkimi zabawami już się znudziła. Każda nowa zabawa wywołuje śmiech i owszem ale tylko za pierwszym razem. Po jakimś czasie nawet nie można jej zachęcić do znanych zabaw do których chętnie się wraca.

Jedyne co lubi zawsze to czytanie książek. Wiadomo, bardzo krótkich.
Niezbyt często bawi się sama. I nie za długo. Wyjmie linijkę półmetrową i rysuje nią podłogę 5 minut. Koniec zabawy.

Być może to wynika z lęku 8 miesiąca i ząbkowania ale najchętniej siedziałaby u mnie cały czas na kolanach, na rękach aż do zaśnięcia co już jej się zdarzało :eek:

Jolek Ropuch na psa pokrzykuje groźnie i jest zdegustowana nadmierną bliskością :eek: Lubi go obserwować i tuckać stopami. Byle nie za długo ;-)

Ostatnio największą furorę zrobiło chowanie się pod kołdrę. My pod kołdrą na wdechu a ojciec chodzi wokół łóżka i groźnie pokrzykuje: gdzieee jeeest Jagoooodziaaa... Niesamowicie jest tym podekscytowana.

Jeszcze, bo pewnie za dni parę zacznie ziewać pod kołdrą.
 
hope u nas zabawa pod kołdrą też robi furorę, tyle, że chowamy sie wszyscy i wszyscy robimy akuku ;))) czasem tata robi modyfikacje, że się chowajapod kołdą a ja ich "szukam" ;)))

a u mnie podobnie jak u ciebie, Lenusia jest calusieńki czas ze mną, jeśli bawi się sama to bardzo krótko. także wszystkie zabawy odbywaja sie albo u mamy na rączkach albo na kolankach ;))) ale mi to nie przeszkadza, tez tego potrzebuję ;))) niewygodnie sie jedynie odkurza z małą na ręku :cool2::-D ale pewnie śmiesznie wygląda :-D
 
Hope lacze sie z Toba nic dluzej niz 5 minut :p No moze czasem smycz psa 10 minut da rade, a tak na rece i na podloge tanczyc lubi ale wszystko krotko nie ma mozliwosci zostawienia w lozeczku z zabawkami, sama nie posiedzi, a co do psa to siada na niego i chodzi po nim
 
u nas układamy klocuszki z tej mojej słynnej ciuchci :-p Vtech Pociąg Train Edukacyjny Jeździk Pchacz Dst24 (2071860230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
i układamy je pietrowo potem Emma rozwala wierzę i jest taaaaka szczęsliwa :-D
albo włansie wrzucamy je do środka słuchając muzyczki , i wszelkie zabawy z ciuchcią związane :-p
wożę w niej lub na innych samochodzikach małą i ganiamy Vikę i mamy frajdę :-)
poza tym co jeszcze:-)

tańczymy z nia i na ręlach i za raczki jak stoi przy muzyce różnego rodzaju :-) bardzo lubi beyonce :-p

w chowanego też się bawimy :-)
i w pokazywanie rzeczy nie tylko w domu , nie tylko na ciele , ale nawet na spacerze chodzimy np międzu drzewami i szukamy gdzie jest listek gdzie jest kwiatek gdzie jest rzeczka :-p
no to jest fajna zanawa bo i uczy dziecko co jest co ;-)

aaa i Emma uwielbia lalki :-) i te baby i barbie..:-) barbie bawi się w wodzie... nawet jej nie pucza z rączek podczas wycierania:sorry: tak ją kocha :-) hehe

poza tym puszczam fajna muzykę dla małej (dla obu)
Radio RMF BABY :: Słuchaj w RMFon.pl
i czasem razem spiewamy i się wygłupiamy całą familią :-)

kulamy też piłeczki sopbie wszyscy
albo najwzyczajniej w swiecie ja lub mąż z Emmą na rękach ganiamy Vikę po domu :-p
obie aż piszcza z radości :-p

u nas jest akurat tak ze w wiekszość zabaw włącam obie dziewcznyki żeby było weselej.. jak w chowanego się bawimy to Emma pełni rolę szukającxej :-p a Vi się chowa i tez obie szczesliwe .. aż z zasłosny słychac smiech Viki jak słyszy ze nadchodzimy ..a wtedy emma aż macha nózkami z radości bo słyszy siostrę :-)

a co do zabawiania ja nie musze bo Emka ma usmiech od ucha do ucha cały dzień :-p nawet jak sama się bawi to jest szczęsliwa , a lubi posiedzieć na dywanie i powrzucac piłeczki do pojemniczków raczkować za nimi jak jej uciekną...

kota jedynie obnserwuje z daleka :-p i to ze skupieniem hehe
 
reklama
kochane a ja zachodze w głowę... gdy czytacie dzieciom bajeczki to nie próbują ich zjeść??? u nas bajeczka na dobranoc nie przejdzie dopóki nie mówię jej z pamięci ;)
 
Do góry