reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W*Y*P*R*A*W*K*A czyli wszystko dla naszych dzieciaczków!!!

Lilka
to masz mala pomocnice;-) Ja tez pralam tylko w dzieciowym dopoki mi sie jedno opakowanie nie skonczylo , pozniej w normalnym i tez naszczescie nie mielismy problemow:-) Teraz tez tak zrobie;-)
 
reklama
dziewczyny-zwlaszcza te ktore karmily piersia i musialy przechowywac pokarm-czy warto kupic taki zestaw?AVENT ZESTAW NA DOBRY POCZĄTEK + MEGA GRATISY !!! (245422836) - Aukcje internetowe Allegro
Kathe napisalam sie,a dopiero pozniej zajarzylam,ze wracasz na studia.
Hmmm szczerze to niewiem.
Mysle,ze bedzie Ci najbardziej potrzebne:
Laktator,2 butelki i sporo woreczkow do zamrazania pokarmu.
A sterylizator...opinie sa podzielone,rownie dobrze mozna wyparzac butelki wrzatkiem.

O tutaj sa woreczki:
http://www.allegro.pl/item245763154_woreczki_torebki_pokarm_tania_wysylka_but_avent.html
Oczywiscie to tylko moje zdanie.;-)
 
anineczka takie worki na pewno mi sie przydadza:tak:
a co do sterylizatora to wlasnie nie wiem jak sadzicie potrzebny czy mozna wyparzac wrzatkiem?misia twoja rada sie przyda:tak:
 
anineczka takie worki na pewno mi sie przydadza:tak:
a co do sterylizatora to wlasnie nie wiem jak sadzicie potrzebny czy mozna wyparzac wrzatkiem?misia twoja rada sie przyda:tak:

Kathhe ten zestaw jest całkiem oki dla mamy studentki :tak: jesli długo Cię nie będzie to butelki będą szły w ruch, ja pamiętam że jakoś nie miałam ochoty myć co chwilę butelek i miałam ich w sumie 6, dopiero wieczorkiem wszystkie wrzucałam do gara i wyparzałam wrzątkiem :-p bo nie mam mikrofalówki ale jakbym miała to bym zakupiła taki sterylizator, bo by mi na pewno ułatwił życie.
Jak dla mnie 2 butelki to za mało... a pokarm mroziłam bezpośrednio w butelkach tylko że zamiast smoczkiem to nakrywalam je takimi aventowskimi zaslepkami - to jest w tym zestawie :tak:
 
Ktoras z was pytala o pojemnik na pieluszki.... ja mialam 2 rozne- dziala! Najlepiej kupic taki na normalne worki bo taniej wychodzi...... tutaj to sie nazywa diaper ginie czy jakos tak. polecam...a jak nie to wiaderko na balkonie.... z przykrywka :)
 
Jeśli chodzi o pielęgnację noska, to nie mam doświadczenia, ale położna ze SR mówiła, że gruszka się nie przyda, jeśli już to poleca fridę w koniecznych, ale najlepiej nie używać niczego, bo nosek ulega samooczyszczeniu i nie wymaga specjalnych zabiegów.A jak pojawi się katarek to sól fizjologiczna lub woda morska.

A ja słyszałam jeszcze o takim specyfiku jak Tetrisal S o proszę
Apteka internetowa Cito Pharm, tanie leki, pr�bki GRATIS !

Słyszałam, że się sprawdza doskonale, wiecie coś na ten temat?
 
reklama
Sterylizatora nie kupuję. Odradziła nam położna w szkole rodzenia. Powiedziała, ze wystarczy przelać butelki wrzątkiem. W sumie moja mama też tak robiła i razem z bratem żyjemy. O tych kubłach na pieluchy myśleliśmy, tym bardziej, ze mamy dwie smakoszki w domu, ale na razie odpuszczamy. Zawsze można dokupić, jak okaże się potrzebny.
 
Do góry