reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

reklama
Dla mnie też Tosia, dziewczynka, której miało nie być. A pod zdjęciem Tosia mały wojownik :)
Mnie do Waszej historii przykuła miłość z jaką Ty piszesz o swojej córce.
 
@Itsaris Jestem w Wrocławia. Nie mogę na 100% zaoferować noclegu, ale gdybyś miała potrzebę przyjechać tu z Tosią na badania i wiedzialabyś o tym z wyprzedzeniem, to napisz do mnie - postaram się uruchomić moją sieć kontaktów i albo znaleźć Wam nocleg u rodziny za free, albo chociaż tańszy niż na rynku komercyjnym (np. przy zakonie).
 
Wedlug mnie nazwa powinna być prosta, zwyczajna, po polsku. W sieci jest też dużo starszych osób, które pomagają, a które nie znają języka. Więc dla takich ludzi angielska nazwa może być utrudnieniem i kojarzyć się im z jakimiś głupotami, a nie ludzką tragedią.
Mi sie podoba ta nazwa, jaką jest zatytuowany wątek, bardzo fajna jest też nazwa którą zaproponował ktoś wyżej "Tosia - dziewczynka ktorej mialo nie być", bad prosto i zwyczajnie "Wada letalna mojej Tosi"[emoji173]
 
Nie wiem czy ,,Wada letalna,, to na tym etapie trafny tytuł bo przecież nic dokładnie nie wiadomo i mam nadzieję,że letalna ona jednak nie jest. Sama Tosia nam to udowadnia każdego dnia.
Dla mnie ,, Dziewczynka której miało nie być - Tosia ,, jest bardzo wymowne i zachęcające do poznania życia naszej Małej ,Wielkiej Wojowniczki[emoji3531]
Mam jeszcze kilka propozycji:
,,Wielka Miłość, Moje Życie - Tosia,,
,,Tosia - Mała , Wielka Wojowniczka,,

A jeśli chciałabyś aby trafili do strony rodzice dzieci z trisomią 16 co jest oczywiste to trzeba by było umieścić w tytule trisomie..

,,Trismoia 16 i cud życia Tosi,,
,,Tosieńka i Jej życie z trisomią 16,,
,,Trisomia 16 i Dziewczynka, której miało nie być- Tosia,,

Pozdrawiam [emoji3531]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry