reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

U nas waga na wierzchu i maly codziennie sie wazy sam i nieraz mnie wola wiec wiem na bierzaco.A cm ostatnio w sklepie popatrzylismy bo na dzieciecym na scianie jest:yes:Zreszta ciuchy juz dlugo kupujemy na 104,110 lub 116
 
reklama
Dominika - konkretna dziewczynka:tak:

A ja właśnie zmierzyłam i zważyłam Ingucha i wyszło mi już 12 kg (hurrraaa!!) i 95cm:-)
 
Podczas zeszłotygodniowego mierzenia wyszło, że Jagoda ma:
100,5 cm
16 kg

wypasiona kobita z niej ;p
 
No to Victor teraz...
115 cm
17 kg
Asiun dlaczego sie smucisz przy wadze?Sa dzieci szczuplejsze i grubsze uwazam ze nie ma sie czym martwic.Jest zdrowa i pogodna a to najwazniejsze:yes:
 
reklama
Też bym się na Twoim miejscu Asiun nie przejmowała, Inga jest zdrowa i pogodna:tak: A drobne kobitki zawsze fajnie wyglądają;-) gorzej jakby takie chucherko z faceta było;-)
Antka wysoką waga też się nie przejmuje bo on taka budowę ciała ma, jest po prostu mocno ubity;-) no i na zdrowym jedzonku chowany, bo słodyczy nie lubi tylko surówki i mięsko wcina.

Vici 115 cm??? jestem w szoku....
 
Do góry