reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

Ja tez jeszem w szoku :-D no ale wlasnie go zmierzylam dla pewnosci i nie wychodzi inaczej.Ale i ja i Jacek szybko wyskoczylismy do gory tyle,ze Jacek zatrzymal sie dopiero przy 1,84 :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
No ale musze ci powiedziec,ze Victor tez malo na wadze przybiera ale jak ma dobre wyniki to lekarze mowia aby sie nie przejmowac.
 
Asiun - Jagoda od chyba 2 lat waży ok 15 kg. Raz waga w dół, raz w górę.
Każda choroba - automatycznie waga leci.
Teraz ją ważyłam, bo przez ostatnie 2 tyg miała niesamowity apetyt, no i poczułam to na rękach. Dodatkowo, od miesiąca nie miała gorączki, tylko lekkie przeziębienie, więc trochę nadrobiła.
A jak widziałam Ingunię, to owszem, jest szczuplutka, ale nie wychudzona.
Bardzo fajnie wyglądała.
Domyślam się, że jak ściąga ubranie, to widać kości (bo u Jagody też widać), ale przecież latem niewiele miała na sobie.


 
Hmmm niezle te nasze chlopaki.
Maja jakis czas temu wazyla prawie 15 kg a wzrostu nie wiem, dzis powiem babci zeby ja zmierzyc ale ona z tych niskich :-)
Maks natomiast w pelnym ubrania(zimowe spodnie) mierzony i wazony bylw szpitalu to 24,3 kg i wzrostu 124
 
witajcie, nie wiem czy mnie pamietacie, ale udzielalam sie na forum pod nickiem martap22, teraz mam nowy

Moja Wiki wazy 17 kg i mierzy 104 lub 106 cm, nie pamietam dokladnie
 
reklama
Witam się z Wami po raz pierwszy!
Podczytywałam ile wasze pocieszki mierzą i ważą bo wcześniej nie mialam porównania...i widzę że jest u nas nieźle. Laurka ma 106 cm i waży 16 kg.:tak:Za 2 tygodnie mamy bilans to będę miała porównanie bo te wymiar to sprzed 2 miesięcy.
Pozdrawiam!
 
Do góry