reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

Przed ciążą ważyłam 48-51 teraz waże 58kg ale przytyłam bo zaczęłam się bardzo objadać do końca schudne jeszcze nie raz jak z Wiki pewnie do 72kg dojde :)
 
reklama
a ja po ostatnich weekendowych obżarstwach dobiłam do 74,6 kg :-p eh marzy mi się zatrzymać na 80 kg w dniu porodu:-D ale ciężko będzie:sorry2:
 
ja ostatnio 70kg czyli nadal na minusie od wagi sprzed ciąży :) przy mojej tendencji do tycia jestem bardzo zadowolona. Brzuszek rośnie ale wszystko inne zeszczuplało :)
 
Marta to ja z Wiki tak miałam brzuszek rusł a reszta wieszak tylko później mi się okazało ,że mam anemie :/ po porodzie miałam wstręt do jedzenia i soków owocowych tragedia nikłam w oczach dopiero w tym roku się wszystko unormowało :)
 
ja już w tym momencie mam anemię, ale u mnie to normalka często mi się to zdarza mimo kochanego mojego ciałka tu i ówdzie. Działamy żeby polepszyć wyniki, 13ego września na pobranie krwi idziemy i zobaczymy jak się sprawy mają. Martwiłam się że z moją tendencją do tycia będę miała problemy z dużą nadwagą po ciąży a tu się nie zanosi i z tego się cieszę :)
 
Ja jak na razie nie przytyłam jakoś szczególnie, najbardziej chyba w tym miesiącu co siedziałam w domu. Łącznie maksymalnie 2,5 kg. Ale wydaje mi się,że to przez to,że nałogowo jadłam słodycze. A teraz zjem kawałek i zaraz mi za słodko :p Nawet jogurt dzisiaj był za słodki :D
 
na_cik rozumiem Cię doskonale. Ja w ogóle nie mogę patrzeć na słodycze. Wczoraj byliśmy z mężem w Biedronce i z podziwu nie mógł wyjść że nic nie chciałam.
 
reklama
ja już w tym momencie mam anemię, ale u mnie to normalka często mi się to zdarza mimo kochanego mojego ciałka tu i ówdzie. Działamy żeby polepszyć wyniki, 13ego września na pobranie krwi idziemy i zobaczymy jak się sprawy mają. Martwiłam się że z moją tendencją do tycia będę miała problemy z dużą nadwagą po ciąży a tu się nie zanosi i z tego się cieszę :)

proponuje pic codziennie jeden sok z firmy Ogrody natury
sprawdzone przeze mnie w pierwszej ciąży, w którymś miesiącu wyniki spadły poniżej normy. Nie chcę brać sztucznych witamin, więc popijałam codziennie jeden soczek z tej firmy a co drugi dzień był to sok z buraków. Jeśli chodzi o sok z buraków polecam wsadzić do lodówki, bo jest lepszy do zniesienia. Nie dawałam rady wypić go na raz więc popijałam przez cały dzień. Po kuracji soczkami wyniki powoli windowały do góry do samego końca ciąży. Jednak jest to droga kuracja bo dziennie trzeba wydać ponad 3zł. Ale jak się zdecydujecie to nie pożałujecie.
 
Do góry