reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga lutówek i lutowych maluszków

reklama
cortina pierwszy sok wypiłam chyba za jednym zamachem, z każdym kolejnym było gorzej. Na wymioty mnie brała, ale tak jak piszę cały sok wypijałam przez cały dzień (0,2 lub 0,25ml) stał cały czas w lodówce, bo był lepszy do przełknięcia. Nie jestem zwolenniczką witamin chemicznych, a w aptekach nic innego nie proponują. Za to po żelazie jest zatwardzenia a ja i tak miałam problemy z wypróżnianiem więc szukałam innych metod.
 
cortina było 57.8 zaczęło spadać doszło do 57.2 wzrosło znów do 57.8 i teraz spadło do 57.0 Nie pisałam wcześniej tak szczegółowo no bo po co te koncówki? ale teraz te 80 dkg ma znaczenie... Ważę sie zawsze o tej samej porze i bez ubrania
 
pisalas 57 ;) mysle ze zadna z nas nie wazy codziennie identycznie ja np wazylam dzis prawie kg mniej niz wczoraj rano ;) ale spoko maroko do lutego nadrobie :rofl2:
 
Przestancie bo ja mam już 3,5. Na plus:( mialam więcej ale okazało się że jak kilka dni nie jem chrupek, slodycży itp. To mam 3,5 od kilku dni;) dziś zjem popcorn na noc wiec jutro będzie ze 4,5 hahaha
 
Aga podziwiam za sok z buraków, ja nie dałam rady przełknąć... a po żelazie faktycznie problemy w ubikacji. I tak zostawiłam na razie Tardyferon bo ginka kazała poszukać sobie witamin bez jodu i kupiłam Elevit a tam żelaza aż 60mg więc póki co tym suplementuję.
 
reklama
Aga ja to na anemie tu od lekarza dostałam tabletki i musiałam brać poprawy długo nie było miesiączka potrafiła być 4miechy bez przerwy w końcu sama zaczełam ładować w siebie owoce i warzywa na zmiane piłam soki rózne ale sama je robiłam kombinowałam ,aż się poprawiło teraz się nauczyłam ,że nie przekłada się dzieci nad swoje zdrowie i odmawiam Wiki słodyczy bo zamiast tego kupie jej jerzyny czy zrobie obiad z dwóch dań i dostanie deser owocowy i zachwycone dziecko :)
Na słodycze nie mam chęci ale dziś się ważyłam 60kg robi na mnie wrażenie M mówi ,że jestem gruba jak świnka bo z Wiki dopiero brzucha po 6miesiącu dostałam takiego jak teraz mam :/
 
Do góry