reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

Anja to my podobne , z tym ze ja chyba najmniejsza na tym forum. Wzrost 156cm i waze mniej od Ciebie i taka wage mam od prawie zawsze, czyli od czasu dojrzewania. Ale mi to pasuje tzn jestem drobnej kości i az tak źle to nie wyglada tym bardziej ze mam cycuszki i posladki okrąglutkie..hiii Ale bede szczesliwa jak mi po ciazy zostanie na zawsze pare kg ;))

Anja a ile do tej pory juz przytyłas? Ja schudłam 2kg od poczatku ciązy teraz cos tam na wadze zaczyna sie dziać ale powolutku strasznie:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja przed ciaza wazylam 58kg przy wzroscie 170cm. Teraz po ostatniej wizycie 4 marca wazylam 54,7kg wiec schudlam mniej wiecej 3kg. Mimo ,ze jem i nie mam mdlosci nie tyje. ;/
 
No to teraz ja:
Wzrost 163cm,przed pierwsza ciaza waga 58,potem schudlam i do porodu mialam wage 60.Teraz startuje z waga 51 i juz mam 1,5 na plusie(oj tylko slodkie bym jadla).Ale wiem ze przy moim BMI to do 16 jest norma wiec mam nadzieje ze wiecej nie przytyje:)
 
Ja narazie (14 tyg.) przytyłam tylko 0,5 kg. - czyli narazie wszystko jest pod kontrolą ;) Postanowiałm że co miesiąc będe tu zapisywała wagę, bo potem się zapomina ;-):tak:
 
Startowałam z wagą 58kg przy wzroście 164cm, do 11 tc spadło o 3 kg, a teraz przybrałam kg więc w ogólnym rozrachunku wychodzi -2kg póki co :) u mnie wszystko wzięło się z tego ,że zaczęłam jeść regularnie, mniej a częściej i nie mam ochoty na jedzenie po 18- 19 :) a wcześniej wiadomo : studia i praca i zdarzały się obiady o 22 :D
 
Ja startowalam z waga 68, przy kazdej wizycie jestem wazona. Dzisiaj w 13 tyg mam 71kg czyli 3 na plus. Co do diety to zadnej nie przestrzegam , chociaz wiem ze powinnam sie pilnowac, bo za duzo przytyc bym nie chciala. Jak to pozniej zrzucic? Co do zachcianek to nie mam zadnych na razie, wiec odzywiam sie jak przed ciaza;)
 
hmm..a ja start z waga 42..teraz jest 44:) zreszta ja nigdy nie wazylam wiecej jak 44 kg..mam szybka przemiane materii..zawsze jadlam duzo i czesto..ale tez jestem niska i mam chude kosci..na szczescie nie wygladam jak anorektyczka bo mam i pupe i piersi:)) taka mala drobna kobietka:) mam nadzieje ze przytyje do 55 -57 chociaz:)
 
reklama
Do góry