reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

Confi masz termin na 12 maja?
No ja to USG miałam robione 13 marca, czyli Ty tez jakos w tym czasie. To super że mój mały nie jest osamotniony w troszke mniejszej wadze.
Na wyniku USG był przedział +/- 225 gr


 
reklama
Iwonka gratuluje dużego syneczka :tak: rety - mówisz że do 4kg dociągniesz? :confused:
a powiedz mi masz może jakieś linka do tych norm tydz ciąży a waga płodu? ja szukałam na necie ale nie mogłam znaleźć nic konkretnego :-(

Jola - twoje dwa bąble ważą tyle samo co nasze jedno, nawet bym powiedziała że mieszczą się w tej górnej granicy :tak:
czyli razem mają jakieś 5200..... pełny szacuneczek dla ciebie moja droga :-) :-)
 
To są dane z książeczki :)

29-30tydz.
waga: 1250-1350
dł.ok 36-38cm

31-32tydz.
waga: 1600-1800
dł.ok 40-42cm

33-34tydz.
waga: 2000-2300
dł.ok 43-44cm

35-36tydz.
waga: 2500-2800
dł.ok 45-47cm

37-38tydz.
waga: 3000-3100
dł.ok 47-49cm

39-40tydz.
waga: 3200-3500
dł. ponad 50cm
 
Dzieki dziewczynki.....:tak:
Barmanka...masz racje dzieciaczki mieszcza sie w gornej granicy... a nozki maja nawet jeszcze dluzsze...:sorry2:. Zobaczymy jak to bedzie po porodzie i ile tak naprawde beda wazyc, ale powiem Wam ze ja czuje ze sa bardzo ciezkie bo moj kregoslup juz nie wytrzymuje...:baffled:. No ale jeszcze troszke...i bede tulic moje dwa klocusie:tak:. No jeszcze maximum 15-20 dni....hurrra!

Iwonko....dziekuje, ale Twoj maluszek tez niczego sobie....:tak::-D.
 
nina2003 ja na poczatku sie też martwiłam ze synek mało wazy ale moja gin powiedziałą ze jest to absolutna norma. Ja tez na USG miałam jakąs tolerancję ale nie pamiętam ile, w każdym razie najwazniejsze ze są zdrowe ;)
 
dzięki Iwona za te dane - na pewno przydadzą się nie jednej z nas żeby sobie porównać :tak:

w sumie to szkoda że czeka nas jeszcze tylko jedno, max dwa usg :-( :-( teraz to myślę że każda z nas (przynajmniej ja tak mam ;-)) chciałaby co tydzień wiedzieć jak zmienia się waga naszych skarbeczków....

Jola tobie to się nie ma co dziwić że cię bardzo plecki bolą :no: rety jak ja ci zazdroszczę że tylko max 3tyg dla ciebie zostało i będziesz już tulać swoje dwa aniołki :-)

Mela, kurczę wytłumacz mi o co chodzi z tymi centylami ;-) ktoś już kiedyś o tym pisałam, ale wstydz się przyznać uleciało mi to z pamięci.....:sorry2: :-(
 
musze sie tez pochwalic moj synus w 29 tyg mial 1970g i 37 cm,a teraz niewiem mam wizyte 2 kwietnia to sie dowiem ,ale lekarz mowil ze bedzie duzy chlopak,moj pierwszy syn mial 4210g i 55cm .
 
reklama
a u nas 34 tydz. i 2300 :-D
zajrzałam do swojej książeczki zdrowia i okazało się, że ja zbliżone wymiary miałam jak się urodzilam!
Ważyłam 2650 a obwód główki, brzuszka identyczny jak u Filipka tylko że on ma dopiero 34 tyg!!!.

już chyba wiem do kogo będzie podobny...:sorry2:
do tatusiowej kluski...
 
Do góry