reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
dzięki Mela :D pomogłas mi pojąc te centyle :p
w każdym razie mój maluch jest pomiędzy małym a średnim ale cieszę się ze to w dalszym ciągu norma...to najważniejsze :)
 
Confi a Ty tak czasto chodzisz na wizyty?
a dlaczego ?
ja tez ze wzgledu na czeste skurcze i prawdopodobienstwo skrocenia szyjki.....gdyz dzidzia jest juz glowa w dol niziutko w czwartek ide znowu a tydzien temu bylam....
pozdrawiam
 
Krystynko no ja wląsnie tak często ze względu na niskie położenie mojego synka...trzeba dmuchac na zimne ;)
Wczoraj pytałam moja gin o wcześniejszy poród, powiedziała mi ze ze względu na nacisk główki jest prawdopodobne ze szyjka zacznie mi się szybciej rozwierać, ale do porodu potrzebne sa jeszcze skurcze więc póki ich nie będzie to nie mam się martwić.
teraz też jadę za dwa tygodnie...na wszelki wypadek
 
confi- kochana to ja mam tak samo glowka niziutko chodze na wizyty nfz, bo potrzebuje zwolnienia, ale dodatkowo chodze prywatnie bo jakos po tych wizytach czuje sie spokojniejsza, wiem ze musze zaplacic, ale za to maja super sprzet i sama wizyta wyglada zupelnie inaczej, a podejscie lekarza to niebo a ziemia
 
reklama
confi- kochana to ja mam tak samo glowka niziutko chodze na wizyty nfz, bo potrzebuje zwolnienia, ale dodatkowo chodze prywatnie bo jakos po tych wizytach czuje sie spokojniejsza, wiem ze musze zaplacic, ale za to maja super sprzet i sama wizyta wyglada zupelnie inaczej, a podejscie lekarza to niebo a ziemia
kochana ja na całe szczęście trafiłam na taką lekarkę ze nie musze leczyć sie prywatnie. Nie chwaląc się trafiłam na anioła, który chyba bardziej się przejmuje moim synkiem niż ja w tej chwili, to ona zabroniła mi dalszej pracy, to ona co wizytę prawie robi mi usg , to ona zarządza bym przy każdej wizycie była przyłączona do KTG. U niej w gabinecie spędziłam wczoraj godzinę ...dacie wiarę?? :szok:
aż uwierzyć nie mogłam, ale przynajmniej wiem ,że ona zajmuje sie mną bo ma powołanie....a nie dlatego ze musi . Cudowna babka . Każdej z Was zyczę takiego lekarza :)
O matko ale mi wyszedł pean pochwalny :-D
 
Do góry