reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
Andziunia....mozesz sie pocieszyc ze moje bable sa jeszcze wieksze...w 32 tygodniu jedno wazylo 2255g a drugie 2481, a dwa tygodnie pozniej 2515g i 2784g. Wiec nie martw sie....:tak:.

Patusia... a ja to Ci troche zazdroszcze ze bedziesz miala cc, bo ja chyba bym chciala- no ale powiedzieli mi ze jak pierwszy blizniak jest glowka w dol tak jak u mnie to na pewno porod naturalny. Ja jednak sie boje bo drugi jest posladkowo:baffled:.

Confi... tylko pozazdroscic:tak::blink: takiego lekarza- teraz to rzadko spotkac takiego prawdziwego z powolania.....no chyba ze placi sie dosc spora kaske:dry::baffled:
 
jola466 - duże masz te swoje bobaski, chyba Ty jesteś dlatego taka chudziutka bo one - dwa pasibrzuszki chyba Cię objadają ze wszystkiego co Ty zjesz
Ale porodu Ci współczuję - wierze jednak że będzie dobrze :))))
Lekarze na pewno się Tobą dobrze zaopiekują :tak:
 
Jolu-ale masz duuuuuuuuuuze dzieciaczki, zawsze zdawało mi sie że bliźnięta są mniejsze, ale ty temu zaprzeczasz, bo twoje 2 bąbelki są większe niż mój który jest jeden:)
 
Dobrze ze mnie pocieszacie....bo te moje bable rosna i rosna....:tak:! A ja sobie porodu to nie wyobrazam.....:no::szok:
No a jesli chodzi o stereotypy to tak sie mowi ze blizniaki to zawsze musza byc male no i urodzic sie wczesnie...:sorry2:, a jednak w moim przypadku to sie nie sprawdza. My za dwa dni zaczynamy 37 tydzien.....no chyba ze do tej pory cos sie wydazy....:sorry2::confused:.
 
reklama
Jolu biedactwo ty moje to ty pewnie jak na szpilkach chodzisz / siedzisz teraz ;-)
a wiesz co, suwaczek ci chyba źle wskazuje o jeden tydz...

a mam pytanko - zostawiłaś komukolwiek swój numer tel, by w razie czego ktoś mógł dać nam znać ? ;-):-)
 
Do góry