reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad morzem z dziecmi:-)

Gosia23s ja powiem tak. W moim pierwszym poście w tym wątku masz namiar na ośrodek blisko morza i z pokojami (chyba 3 lub 4) z wyjściem ale niestety na kostkę :-( za to tutaj (jeden domek dalej a odległość do morza ta sama) jest na trawę Sarbinowo Morskie - Pensjonat GAZBI- wczasy i wypoczynek nad morzem
do tego drugiego jeżdża moja mama, siostra, brat z narzeczoną i kuzyn z rodziną :tak:
My w tym roku jedziemy tutaj ::: Srebrne Tarasy :::
niestety nie wiem czy są jakieś pokoje na parterze. Ale dla mnie to nie istotne. Ale za to jest i plac zabaw z małpim gajem na dworze i w budynku są sale zabaw dla dzieci w razie niepogody :tak: jednak więcej bede mogła powiedziec dopiero jak tam będe ;-)
 
reklama
a my we wrześniu jedziemy do władysławowa, o tutaj:
http://wladek.pl/prezentacja_355.html

mają w necie kilka stron, znalazłam też jedną z opiniami i same pozytywne...

ważne, że kwatera przy lesie i wyposażenie i wszystko przyjazne dla dzieci... miejsce w ogóle się reklamuje właśnie jako idealne dla rodzin. no i cena... my za 10 noclegów dla całej naszej trójki zapłacimy 860pln... więc myślę, że to bardzo korzystna cena.
 
Zarezerwowałam wczasy :-) z racji choroby babci A. jedziemy znowu nad polskie morze... i znowu do Sarbinowa :-) i znowu do Srebrnych Tarasów... w tym roku mają rozszeżoną ofertę m.in. o animatora dla dzieci.
Standard jest bardzo fajny :tak: na parterze są apartamenty.
Pokoje LUX są naprawde duże... w 4 osoby się nie pozabijaliśmy nawet jak dzieciaki miały fatalny humor i było brzydko (raz ;-)).
Do centrum może i daleko ale dzięki temu mieliśmy fajne spacerki jak szliśmy na lody czy na obiad czy tak po prostu. A przy samym pensjonacie cisza... nawet bliskość domków kempingowych w niczym nie przeszkadzała. Ludzie bardzo kulturalni...Obsługa bardzo miła i pomocna.

www.srebrnetarasy.pl
 
My też jesteśmy zadowoleni z pobytu w Srebrnych Tarasach w Sarbinowie ,dzieci w końcu się nie nudziły,Animatorka,Małpi gaj,kino,XBOX ...w końcu z mężem odpoczeliśmy. W 2013 wybieramy się w okoloce Łeby ,polecicie coś na wzór Srebrnych Tarasów?
 
Ostatnia edycja:
Rok temu byliśmy z dziećmi w samej Łebie, jest tam fajny hotel Łeba z basenem dla dzieci i to wszystko,sama Łeba zatłoczona, więc z dziećmi nie polecam. Z tego co widziałam na stronie Srebrnych Tarasów jest nawet kino 3d, małpi gaj i chyba najważniejsze,Animatorka, a w tym roku nawet dwie i jakieś jeździki pewnie samochodziki. Na razie Sarbinowo to mój nr.1 na wakacje.:happy:
 
reklama
Te Srebrne Tarasy w Sarbinowie to nowy Pensjonat,mają pokoje przystosowane na wózki inwalidzkie?Czy ktoś widział tam osoby niepełnosprawne? Poszukuję fajnego obiektu dla rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym,blisko morza i przystosowanym zejściem na plażę.
 
Do góry