reklama

Wakacje z maluszkiem

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez kartym, 29 Maj 2007.

1. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Cześć forumowicze może wy mi doradzicie gdzie najlepiej jechać nad może z 10- miesięcznym niemowlakiem. Może już któreś z was było i ma miłe wspomnienia z zamtąd. Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję!!!!

2. ola82

ola82 Początkująca w BB

hej- tak prawdę mówiąc to taki wyjazd z niemowlakiem nad morze nie ma szansy powodzenia dlatego że jedynie co tam bedziesz robić to zajmować sie maluszkiem a nie sobą.lepiej juz zrobić któtki wypad np. nad jezioro. A dlatego tak mówie że kiedyś koleżanka była że mną nad morzem i miała małe dziecko no i wróciła bardziej zmęczona niż przyjechała. powodzenia

3. reklama
  4. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Cześć na pewno tak będzie ale jednak chciałabym się tam wybrać chociażby też dla dziecka.

5. 22nata22

22nata22 Zaciekawiona BB

My byliśmy ostatnio z naszą wówczas 4- miesięczną corcią w Kotlinie Kłodzkiej i bardzo miło wspominamy ten wypad. Wzniesienia w Górach Stołowych są niewielkie, więc nie jest to niebezpieczne dla dziecka. Maluchowi nie doskwiera tez nuda, bo moze podziwiac na szlaku swiat z nosidelka a i rodzicom przyda się trochę kondycji:) Pozdrawiam

6. 22nata22

22nata22 Zaciekawiona BB

z tym, ze to nie morze, a góry, nad morzewm raczej nie widzę maluszka, bo sam się sobą nie zajmie w tej kupie piasku, bedzie mu zwyczajnie nudno :)

7. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

8. ankasiarka

ankasiarka Zaciekawiona BB

uważam że nad morze z dzieckiem trzeba jechać koniecznie bo klimat jest korzystny i dużo jodu. A że się rodzice zmęczą to akurat dla mnie nie nowina, bo odkąd się Gabrysia urodziła to mnie męczy :-) i co gorsza trzyma pod pantoflem

9. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Anasiarka masz absolutną rację, gdzie byś nie pojechała czy to nad jezioro czy w góry , czy nad morze to dziecko tak samo się zachowuje jak w domu bo ma swoje przyzwyczajenia.

10. reklama
  11. Kasiorka 22

Kasiorka 22 Fanka BB :)

Ja sie trochę obawiam wyjazdów nad morze z małymi dziećmi ponieważ jest tam na plaży straszny upał i nawet pod parasolem dziecko może dostać udaru lub przypalić sobie skórkę . Myślę, że pobyt nad jeziorem jest bezpieczniejszy bo można schować sie pod drzewkiem, woda jest cieplejsza wiec nawet i maleństwo może nóżki pomoczyć jest ciekawszy krajobraz i dziecko nie będzie sie tak nudzić. Ja jeżdżę tylko nad jezioro z Adasiem i jestem bardzo zadowolona. On siedzi na kocyku pod drzewkiem a ja na słoneczku oczywiście koło niego:) Pozdrawiam i miłego wyjazdu:)

12. kartym

kartym Zaciekawiona BB

kasiorka 22 Ale wcale nie musisz być z maluchem tak długo na plaży. A poza tym to kupiłam jej namiocik i taki dmuchany basenik i w tym się może kąpać, ale będzie też miała krem z filtrem. najważniejsze żeby powdychała sobie jodu, bo to na płuca dobrze działa

Poleć forum