reklama

Wakacje z maluszkiem

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez kartym, 29 Maj 2007.

1. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć forumowicze może wy mi doradzicie gdzie najlepiej jechać nad może z 10- miesięcznym niemowlakiem. Może już któreś z was było i ma miłe wspomnienia z zamtąd. Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję!!!!

2. ola82

ola82 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej- tak prawdę mówiąc to taki wyjazd z niemowlakiem nad morze nie ma szansy powodzenia dlatego że jedynie co tam bedziesz robić to zajmować sie maluszkiem a nie sobą.lepiej juz zrobić któtki wypad np. nad jezioro. A dlatego tak mówie że kiedyś koleżanka była że mną nad morzem i miała małe dziecko no i wróciła bardziej zmęczona niż przyjechała. powodzenia

3. reklama
  4. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć na pewno tak będzie ale jednak chciałabym się tam wybrać chociażby też dla dziecka.

5. 22nata22

22nata22 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My byliśmy ostatnio z naszą wówczas 4- miesięczną corcią w Kotlinie Kłodzkiej i bardzo miło wspominamy ten wypad. Wzniesienia w Górach Stołowych są niewielkie, więc nie jest to niebezpieczne dla dziecka. Maluchowi nie doskwiera tez nuda, bo moze podziwiac na szlaku swiat z nosidelka a i rodzicom przyda się trochę kondycji:) Pozdrawiam

6. 22nata22

22nata22 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    z tym, ze to nie morze, a góry, nad morzewm raczej nie widzę maluszka, bo sam się sobą nie zajmie w tej kupie piasku, bedzie mu zwyczajnie nudno :)

7. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. ankasiarka

ankasiarka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    uważam że nad morze z dzieckiem trzeba jechać koniecznie bo klimat jest korzystny i dużo jodu. A że się rodzice zmęczą to akurat dla mnie nie nowina, bo odkąd się Gabrysia urodziła to mnie męczy :-) i co gorsza trzyma pod pantoflem

9. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anasiarka masz absolutną rację, gdzie byś nie pojechała czy to nad jezioro czy w góry , czy nad morze to dziecko tak samo się zachowuje jak w domu bo ma swoje przyzwyczajenia.

10. reklama
  11. Kasiorka 22

Kasiorka 22 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja sie trochę obawiam wyjazdów nad morze z małymi dziećmi ponieważ jest tam na plaży straszny upał i nawet pod parasolem dziecko może dostać udaru lub przypalić sobie skórkę . Myślę, że pobyt nad jeziorem jest bezpieczniejszy bo można schować sie pod drzewkiem, woda jest cieplejsza wiec nawet i maleństwo może nóżki pomoczyć jest ciekawszy krajobraz i dziecko nie będzie sie tak nudzić. Ja jeżdżę tylko nad jezioro z Adasiem i jestem bardzo zadowolona. On siedzi na kocyku pod drzewkiem a ja na słoneczku oczywiście koło niego:) Pozdrawiam i miłego wyjazdu:)

12. kartym

kartym Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasiorka 22 Ale wcale nie musisz być z maluchem tak długo na plaży. A poza tym to kupiłam jej namiocik i taki dmuchany basenik i w tym się może kąpać, ale będzie też miała krem z filtrem. najważniejsze żeby powdychała sobie jodu, bo to na płuca dobrze działa

Poleć forum