reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z maluszkiem

kartym

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2006
Postów
18
Cześć forumowicze może wy mi doradzicie gdzie najlepiej jechać nad może z 10- miesięcznym niemowlakiem. Może już któreś z was było i ma miłe wspomnienia z zamtąd. Proszę o odpowiedzi. Z góry dziękuję!!!!
 
reklama
hej- tak prawdę mówiąc to taki wyjazd z niemowlakiem nad morze nie ma szansy powodzenia dlatego że jedynie co tam bedziesz robić to zajmować sie maluszkiem a nie sobą.lepiej juz zrobić któtki wypad np. nad jezioro. A dlatego tak mówie że kiedyś koleżanka była że mną nad morzem i miała małe dziecko no i wróciła bardziej zmęczona niż przyjechała. powodzenia
 
Cześć na pewno tak będzie ale jednak chciałabym się tam wybrać chociażby też dla dziecka.
 
My byliśmy ostatnio z naszą wówczas 4- miesięczną corcią w Kotlinie Kłodzkiej i bardzo miło wspominamy ten wypad. Wzniesienia w Górach Stołowych są niewielkie, więc nie jest to niebezpieczne dla dziecka. Maluchowi nie doskwiera tez nuda, bo moze podziwiac na szlaku swiat z nosidelka a i rodzicom przyda się trochę kondycji:) Pozdrawiam
 
z tym, ze to nie morze, a góry, nad morzewm raczej nie widzę maluszka, bo sam się sobą nie zajmie w tej kupie piasku, bedzie mu zwyczajnie nudno :)
 
uważam że nad morze z dzieckiem trzeba jechać koniecznie bo klimat jest korzystny i dużo jodu. A że się rodzice zmęczą to akurat dla mnie nie nowina, bo odkąd się Gabrysia urodziła to mnie męczy :-) i co gorsza trzyma pod pantoflem
 
Anasiarka masz absolutną rację, gdzie byś nie pojechała czy to nad jezioro czy w góry , czy nad morze to dziecko tak samo się zachowuje jak w domu bo ma swoje przyzwyczajenia.
 
Ja sie trochę obawiam wyjazdów nad morze z małymi dziećmi ponieważ jest tam na plaży straszny upał i nawet pod parasolem dziecko może dostać udaru lub przypalić sobie skórkę . Myślę, że pobyt nad jeziorem jest bezpieczniejszy bo można schować sie pod drzewkiem, woda jest cieplejsza wiec nawet i maleństwo może nóżki pomoczyć jest ciekawszy krajobraz i dziecko nie będzie sie tak nudzić. Ja jeżdżę tylko nad jezioro z Adasiem i jestem bardzo zadowolona. On siedzi na kocyku pod drzewkiem a ja na słoneczku oczywiście koło niego:) Pozdrawiam i miłego wyjazdu:)
 
reklama
kasiorka 22 Ale wcale nie musisz być z maluchem tak długo na plaży. A poza tym to kupiłam jej namiocik i taki dmuchany basenik i w tym się może kąpać, ale będzie też miała krem z filtrem. najważniejsze żeby powdychała sobie jodu, bo to na płuca dobrze działa
 
Do góry