reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje z maluszkiem

reklama
Polecam wynająć domek nad morzem w Gdyni, urocze miejsce, ogromny ogród, miejsce dla dzieci, parking ogrodzony, wędzarnia, grill i miejsce na ognisko. Można kupić ryby u pobliskich rybaków, wspaniałe miejsce.

Domek letniskowy nad morzem - Gdynia Babie Doły - Start

I do tego jeszcze wolne w długi weekend majowy (wiadomość z 24/04).
Domek jest na obrzeżach miasta przy lasku i 200m od morza, tylko 15 min samochodem do centrum. Spokojna okolica, ale gdy trzeba bez problemu można wezwać taksówkę i podjechać na dworzec czy do lekarza.

Dzieci mogą się bawić w dużym ogrodzonym ogrodzie wyposażonym w piaskownicę i huśtawkę.
Zachęcam.
 
WITAM NIE ZNALAZŁAM TAKIEGO WĄTKU.:no:
Więc może sie przyda.
Jestem w trakcie szukania urlopu dla naszej trójki. Upatrzyliśmy sobie ciepłe źródła na Słowacji. z zakwaterowaniem w zasadzie nie ma problemu jest darmo jeżeli maleństwo śpi z nami, natomiast jakies wejścia gdzies znalazłam tylko powyżej 90cm dziecka.
Może któras z Was była tam z dzieckiem mój synuś będzie miał na wyjazd 9 miesięcy.
Może coś zaproponujecie a może inne miejsce..
 
no ja najbardziej sie boję, żeby się któreś nie pochorowao akurat w tym czasie, a tu rezerwacja i byłoby kiepsko, ale tego nie przewidzeę. ale źródla to też fajny pomysł, tylko ja chcę żeby moja starsza sobie jodu powdychała, bo strasznie choruje w ciągu roku.
 
reklama
no mój odpukać jeszcze nie chorował,miał tam mały kaszelek i katarek ale nic poza tym,a no i raz miał zapalenie gardła ale to było po locie samolotem jak lecielismy do PL. w UK było zimno a w Polsce ciepło i zmiana klimatu do tego na szczęście odbyło sie bez antybiotyku.
A co do rezerwacji ,że może przepadnie to moja doktorowa mówi,że nawet jak dziecko jest chore ,żeby go nie izolować trzeba wszytsko robic dokładnie tak samo jakby było zdrowe,kąpać wychodzić na dwór itp.ale w UK lekarze maja zupełni inne podejście do dzieci więc to juz jest kwestia każdej z nas jak do tego podejdzie
 
Do góry