reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla mam na wychowawczym

cześć...


,,,wiecie jak to jest z wypowiedzeniem ....ile wcześniej mam to zrobic orzed końcem urlopu? i czy tak moge????

Nie wiem, czy wszędzie jest tak samo, ja pracuję w państwowej firmie i u nas jest tak, że dwa miesiące przed końcem urlopu mam się w kadrach opowiedzieć, czy wracam do pracy, czy nie. Taką przynajmniej informację dostałam pod koniec zeszłego roku.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
ja zamierzam dwa tyg . przed końcem zjawić sie i przedłużyc jeszcze na rok
bo wziełam narazie na dwa lata te co są płatne
no chyba że udało mi się właśnie zafasolkować wtedy pójde na wychowawcze na drugiego bobasa
 
Basiu J czy ja dobrze widzę , starasz się o czwarte dziecko? Matko, ja z jednym chwilami nie wyrabiam!:szok:
 
To chyba właśnie kwestia wprawy i podejścia ;-) Ja póki co nie wyrabiam czasami z jedynym maluszkiem :confused:
 
Witam
nie jestem w stanie sie przebic przez caly watek
mam pytanie:
jak to jest od strony prawnej z przejsciem z wychowawczego na...zwolnienie "ciazowe"
mam dwojke dzieci
druga ciaza od poczatku na l4, szpital, lezenie w lozku...
macierzynski, wychowawczy - w chwili obecnej 10-ty miesiac
chce za ok pol roku zaczac starania o trzecie dziecko - i nie ukrywam ze chcialabym po skonczeniu platnego wychowawczego byc w ciazy i pojsc od razu na l4
moze ktoras z Was miala stycznosc z taka sytuacja?? Jak to zrobic??Trzeba wracac do pracy na etat zeby skorzystac z L4?? wiem ze trzeba zakonczyc wychowawczy, ale moze ktos poradzi jak to wszystko zgrac???
 
ja włąsnie staram się o kolejnego bobasa
i jesli teraz mi sie uda w tym cyklu to w momencie jak skończy mi się wychowawczy płatny to będę w 9 miesiącu praktycznie no i dwa tygodnie przed końcem wychowawczego pojawię się w kadrach i oznajmie że do pracy nie wracam że biorę L4 do porodu a potem zów macieżyński i znów wychowawczy
 
reklama
Witam !
Ja też jstem na wychowawczym/7 m-cy/,który kończy mi się w marcu.Mój Kacperek skończy wtedy 13 m-cy.No i właśnie biję się z myślami co dalej :szok: Brdzo chciałabym dalej zostać z synkiem w domu,ale pewnie nie będę miała gdzie wrócić.Te 7 mcy dostałam z wielką łaską.Czasami się zastanawiam czy moje "koleżanki" z pracy to nigdy nie miały małych dzieci tylko odrazu dorosłe.Nie mogę sobie wyobrazić mojego Misiulka w jakimś zapyziałym żłobku,albo że jakaś obca baba go pilnuje.Chyba jednak zaryzykuję i wezmę jeszcze 1 rok.A niech się dzieje co chce.W końcu Kacperek jest najważniejszy.Za długo czekałam na moje dzieciątko.W moim przypadku to tylko to jedno jedyne.Raz ,że ciąża tak zagrożonaze przeleżałam całe8,5 mca plackiem,a po drugie to mam już 41 lat:tak:.
Mam nadzieję,że to dobra decyzja.
Pozdrawiam wszystkie Prezeski Firm"DOM NA MOJEJ GŁOWIE"
 
Do góry