reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WĄTEK GŁÓWNY cz. 3 - Nadzieja jest nieodłącznym elementem życia.

reklama
To moze i ja sie tez przywitam z Wami w czesci 3 :tak:
A tak z ciekawosci... gdzie jest czesc 1???
 
Ostatnia edycja:
Ivi...ja pamiętam cz.1:tak:....ale to było dawno dawno temu za siedmioma górami :-D....

Z samego rana dostałam łapówke ;-) i zajadam się śliwkami w czekoladzie :blink:...kto ma ochotę na słodkości zapraszam do mnie :-)
 
I ja się przywitam na wątku głównym. Dawno mnie tu nie było bo mam za sobą bardzo zakręcony rok. Staramy się z mężem od półtora roku, niestety bez rezultatów. Ciągle mamy nadzieję na fasolkę.
Pozdrawiam!
 
Hausfrau - trzymam kciuki żebyś jak najszybciej mogła pochwalić się nam teścikiem z II kreseczkami :-):-)
 
reklama
I ja się przywitam na wątku głównym. Dawno mnie tu nie było bo mam za sobą bardzo zakręcony rok. Staramy się z mężem od półtora roku, niestety bez rezultatów. Ciągle mamy nadzieję na fasolkę.
Pozdrawiam!

I ja trzymam kciuki na szybkie II kreseczki na Twoim tescie:tak::-D
A teraz powiedz mi Kochana jak zrobic te piękną emotikonkę co masz przy napisie :"Staraczki do dzieła" :zawstydzona/y::-D
 
Do góry