reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Cześc dziewczynki.
u mnie kolejna nocka do połowy nie przespana. Majka znowu wymiotowała. Nie wiem co się z nią dzieje. Podejrzewam że jest na coś uczulona tylko nie wiem na co. Gluten??? Ale już wcześniej jadła kaszkę manną i nic jej nie było. Koszmar. Boję się o nią. Ona się tak szybko odwadnia:szok: Butli nie chce, zostaje tylko cyco do uzupełniania płynów.
No może to być jeszcze stres, bo my próbujemy jej wciskać tą butelkę, ale ja wiem...
 
reklama
A moze idż z nią lepiej do lekarza,moze sie dowiesz co jest przyczyna?Moze ma refluks????

Mojej znajomej synek wymiotowal ciagle od 3 dni,wszystko co zjadal.Zrobili badania wszelkie i wychodzilo ze zdrowy.Wkoncu lekarze orzekli ze to rotawirus.Mimo ze byl szczepiony.Dali antybiotyki a on nadal wymiotowal.Az inny lekarz zajal sie dokladniej maluchem i uznal ze rotawirus to by juz mu przeszlo z tymi wymiotami i okazalo sie ze ma refluks.

A ja wkoncu ochrzcilam moja Ewusię:))Odrazu jakos mi tak weselej na sercu.Mialam troszke problemow z ksiedzem ale juz po wszystkim i jestem cala happy:)))))
Mowia ze po chrzcie dziecko sie uspokaja a u mojej odwrotnie.do niedzieli byla dzieckiem aniolem.Nie plakala,spala ladnie,grzeczniutka i pogodna dziewuszka byla.Od niedzieli maly diabelek sie zrobil.ciagle placze z byle powodu i ma swoje humorki i zachcianki pokazuje.
 
Ostatnia edycja:
Może stwierdziła że teraz jej już wszystko wolno:-D

Myślałam o tym refluksie, ale to chyba nie to bo ona nie wymiotuje cały czas. Ostatnio wymiotowała w sobotę wieczorem 3x i teraz dziś w nocy też 2-3 razy.
Sama już nie wiem. Jeść nie chce.ach...
 
Witajcie...
nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie..
a ja teskniłam za Wami i wkońcu udało mi sie do Was dotrzec,bo straciłam komputer a tam mialam hasło i w końcu mialam czas by pokombinowac i udało się( juz kiedys próbowałam sie tu zalogowac i nigdy nie pamietałam )
jak tam Wasze maluszki?
moja ma juz dwa ząbki i trochę Was tu podczytałam..moja też przed zabkami nie chciala jesc,wypluwała,wymiotowała i za 2 dni wyszedł ząbek a za 4 nastepny i juz ma 2:)
Pozdrawiam..
zmykam Was podczytac troszkę;)
 
Agapa właśnie tak jak piszesz to moja miała tak na ząbki..a teraz jak już wyszło wszystko wrociło do normy:) mam nadzieje że u Was też szybko wyjdą te ząbki i Majeczka sie bedzie lepiej czuła:)
Tak, tylko że pierwszy raz te wymioty pojawiły się 1,5 m-ca temu, a ząbków nie widać.

Witajcie...
nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie..
a ja teskniłam za Wami i wkońcu udało mi sie do Was dotrzec,bo straciłam komputer a tam mialam hasło i w końcu mialam czas by pokombinowac i udało się( juz kiedys próbowałam sie tu zalogowac i nigdy nie pamietałam )
jak tam Wasze maluszki?
moja ma juz dwa ząbki i trochę Was tu podczytałam..moja też przed zabkami nie chciala jesc,wypluwała,wymiotowała i za 2 dni wyszedł ząbek a za 4 nastepny i juz ma 2:)
Pozdrawiam..
zmykam Was podczytac troszkę;)
A ja właśnie o tobie pamiętam i nawet niedawno się zastanawiałam co u ciebie.:-D

Olenka czyżby wasza dzisia urodzila sie w wasza 6 rocznice slubu??
No właśnie ja też to zauważyłam:-D
 
Hej :)
Ale sie tu fajnie rozwinęło
TYGRYNKA OLENKA12345 witajcie ponownie :)
Mam nadzieje że zostaniecie na dłużej. :)
U mnie Kuba rosnie jak na drożdżach.... Przed wczoraj pierwszy raz powiedział "tata" myslałam że tak mu wyszło poprostu podczas gaworzenia ale wczoraj powtórzył to 2 razy i dzis już też..... a miało być "mama" :(((
A pozatym to wszystko sie wali nie mam na nic sił i jeszcze choróbsko mnie jakies bierze :((
 
reklama
My mamy rodzinę na Mazurach niedaleko Św. Lipki i Kętrzyna.

czyli jakieś 60km ode mnie, tzn od moich rodziców :))

Cale szczescie goraczka od wczoraj spadla no i misiu jest juz pogodny :)))

ciesze się, że już lepiej! zdrówka dla maluszka! a lekarze też moga sie czasem mylić... moze faktycznie to ząbki??

No może to być jeszcze stres, bo my próbujemy jej wciskać tą butelkę, ale ja wiem...

Aga i jak Majka?? mam nadzieję że wszystko już ok??
u nas młody zwracał cały dzień (coś pośredniego między ulaniem a wymiotowaniem) jak dostał słoiczek z dynią...

Witajcie...
nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie..
a ja teskniłam za Wami i wkońcu udało mi sie do Was dotrzec,bo straciłam komputer a tam mialam hasło i w końcu mialam czas by pokombinowac i udało się( juz kiedys próbowałam sie tu zalogowac i nigdy nie pamietałam )

oooo Oleńka!! witaj :))) gratuluje zabkow :))

TYGRYNKA OLENKA12345 witajcie ponownie :)
Mam nadzieje że zostaniecie na dłużej. :)

też mam taką nadzieję :-D
wiesz, czytałam że dzieci prędzej mówią tata bo łatwiej im wymówic niż mama a może to znaczyć tatę, mamę, wszystko, więc głowa do góry;-)

u nas zmiany - obniżone łóżeczko, nowa spacerówka (baby design sprint)... iii zrobiło mi się jakoś tak rzewnie że mi dziecko dorasta:-D
 
Do góry