reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek spacerowy

reklama
Konie... ostatni raz jeździłam przed ciążą i bardzo mnie do tego już ciągnie, ale poczekam chyba do wiosny bo teraz się już zimno robi powoli a i dużo pracy przed zimą w ogródku więc trudno się gdzieś z domu dalej wybrać a stadninę mamy jakieś 40 km.
 
a ja 3 lata temu i ciagle mam w planach sie wybrac ale jakos mi to nie wychodzi
mniej czasu i wogóle
jak byłam mała to marzyłam o własnym koniu ale teraz juz wiem ze to nierealne
 
muszę się pochwalić
pierwszy raz byłyśmy na tak długim spacerku 2,5 godziny i cały czas łaziłam a teraz zdycham tak mnie stopy bolą ze nie wiem co mam z nimi zrobić a Oliwka nawet na chwilę oczka nie zmrużyła cały czas obserwowała
chyba przeczuła ze nie szybko to sie moze powtórzyć (bo mama leń)i chciała jak najwiecej zobaczyć
 
a najgorsze w tym wszystkim to wciąganie wózka na góre robiłam to na trzy podejścia
najpierw dociągnęłam na pierwsze piętro i koszyki mi sie odpiął wieć poszłam najpierw zanieść koszyk razem z zawartością
potem byłam już na 3 ale wydawało mi się ze długo już mnie nie ma wiec pobiegłam na góre zobaczyć czy Oliwka nie płacze naszczęście spokojnie oglądała tv więć wróciłam szybko po wózek a spociłam się przy tym że nie wiem
ale może dzięki takim wyjściom utrzymam formę
 
No nieźle, a gdzie Ty wtedy Aniu karmisz małą? i cały czas na dworze? Bo nam się też zdarza być cały dzień poza domem z tym że wtedy zazwyczaj jednym z elementów jest wizyta u dziadków ...
 
reklama
OOoo matko Ania to gdzieś Ty chodziła?
Basia, jak wychodzę z małym na dłuzszy spacer i wiem że bede karmić to biore sobie tylko taką poduszkę stara żeby gdzieś usiąść i tyle, karmimy sie w plenerze....
 
Do góry