reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek spacerowy

A u nas paskudnie zimno, no ale dziarsko maszeruję, a na tyłek ciepłe gacie:-) a Kubiszon przespał dziś na dworze od wpół do dwunastej do wpół do czwartej.:-) Aż zaglądałam do wózka czy oddycha. Ale dzisiaj trochę się załamałam, bo ubrałam Kubiszonka w polarkowy kombinezon na 3/6 miesięcy, a on ledwo co wchodzi, a tu jesień się dopiero zaczyna :-)
 
reklama
popstrykam, ale to po weekendzie:)) bo od jutra mam 3 dniowa labę- rodzinka mnie zastepuje, abym się wyleczyła, bo w nastepny weekend kolejne weselicho:)
 
Sylwia masz sliczne widoczki, szczegolnie zielona droga:))))
My wlasnie wrocilismy ze spacerku, ale ladna dzisiaj pogoda:)) Wybieramy sie jeszcze po poludniu..

Sumka - niezle Kubus dlugo spal:)

Dziewczyny w co ubieracie maluchy w ta juz zaczynajaca byc jesienna pogode??
Ja ja na razie body z dlugim rekawe i dresik bawelniany, no i czapa:))
Ale sie zastanawiam czy Matiemu juz nie za zimno..
Przykrywam pieluszka flanelowa i kocykiem...
 
ja ubieram otylke w body z krótkim rekawem, sweterek i taki ciepły jesienny komplecik, ciepłą czapeczkę- taka typową jesienną) skarpetki do kolan i buciki struksowe. to tak mniej wiecej:)))
 
my sie trochę poprawiłyśmy przez ten tydzień byłyśmy codziennie
a park jest ale taki malutki i żeby do niego dojść to i tak trzeba przez całe miasto przejść
ubieramy sie już w kurteczke i butki chociaż nadal za duze
 
reklama
A ja ubieram Noemi w rajstopki,na to spodnie ...na gore body z krotkim i jakas bluzke...No i kurteczke...Kupilam taka ladna jesienna...Wklejalam kiedys fotke na watku o zakupowym szalenstwie;-) Jesli nie zakladam butkow to zakladam dodatkowo skarpetki...Tu u nas juz prawdziwie jesiennie...pada i pochmurno prawie cale dni...Wczoraj po pol godzinnym spacerze zlapal na s desz i trzeba bylo wracac:-(
 
Do góry