reklama

Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2016' rozpoczęty przez Tusiaczek2402, 23 Maj 2015.

1. Tusiaczek2402

Tusiaczek2402 Moderatorka Członek załogi

To co kobiety (nie tylko w ciąży) lubią najbardziej :)

2. Tutti_frutti_by-Iga

Tutti_frutti_by-Iga Fanka BB :)

Od kiedy mniej wiecej nalezy zaczac zaopatrzec sie w Kremy i olejki na rozstepy? Doswiadczone mamuski pomozcie!

3. reklama
  4. julia0903

julia0903 Moderator

Tuti fruti ja uwazam ze juz skore mozna nawilzac:) ja w przyszlym tyg. jak zaczne urlop pojade na zakupy:)

5. Tusiaczek2402

Tusiaczek2402 Moderatorka Członek załogi

Tutti skórę można nawilżać zawsze, a nawet trzeba;)
    Inna teoria mówi o tym, że rozstępy ciążowe jak mają wyjść to i tak niestety wyjdą:confused:

Ja ostatnio używałam serii z Lirene, niedroga a fajna, rozstępów nie mam, ale nie mogę powiedzieć, że to zasługa kremów.;)

6. Tutti_frutti_by-Iga

Generalnie Nie mam tendencji do rozstepow Ale Lepiej za zapobiegac! A to samo moge stosowac na biust i brzuch?

7. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

ja mimo smarowania oliwka i wszelkimi rozstepami mam ogromne rozstepy i niedlugo nowe dojda. jak zyc? :p

8. aktina

aktina Fanka BB :)

ja w pierwszej ciazy juz na poczatku zaopatrzyłam sie w różne kremy.. a potem nie miałam motywacji jakos zeby je stosowac.. na szczescie na brzuchu nie miałam zadnych rozstępów, tylko troche malutkich na miersiach, wiec muszę tym razem zaopatrzec sięw cos na piersi i byc bardziej konsekwentną :):)

9. julia0903

julia0903 Moderator

Niestety kochane duzo zalezy od naszej skory, bo jesli ma sie kiepska jakos skory to smarowanie za bardzo nic nieda:/ wiem po sobie...mam tendencje do roztepow;/ troche ich mam ale obawiam sie ze bedzie kiepsko po twj ciazy:/

10. reklama
  11. agjoa

agjoa Zaciekawiona BB

ja stosowałam z dax cosmetics serie perfecta mama - miałam krem do twarzy, krem do pielęgnacji biustu i krem przeciw rozstępom . Naprawdę świetna seria -polecam. Krem do pielęgnacji biustu był błogosławieństwem - bardzo łagodził ból dzięki wyciągowi z kapusty.Rozstępów też nie mam żadnych.Teraz jak będę w Polsce też zaopatrzę się w tą serie.

12. Tutti_frutti_by-Iga

Dziewczyny a znacie jakies pozycje ksiazkowe, w ktore warto sie zaopatrzec w trakcie pierwszej ciazy?

Poleć forum