reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy

Mój Adaś jak włącza syrenę to słyszę go na dole u mamy, więc niania mi niepotrzebna. ;D
Wczoraj dostałam matę i puzzle. Adaś był zachwycony, leżał z godzinkę sam na tej macie i nawijał do pszczółki (a jeszcze jest motylek, owieczka, łabędź, misiu itp.- ma zajęcia na następny miesiąc ;D)
 
reklama
a my dziś wygraliśmy matę dla Wiktorii,kosztowała 35 zł +trzeba doliczyć koszty przesyłki
oto ona:
8171379912at.jpg
 
justynaj bardzo fajna mata...gratuluję wygranej :) (mi jakoś jeszcze nigdy w życiu nie udało się niczego wygrać ;) )

eg miałam taką matę dla straszego synka... też był nią zachwycony  ::)  - tylko tak ją opluł i orzygał, ze dla Kubusia trzeba było nową kupić...w koncu jemu też się od życia należy  ;)  :laugh:

a jeśli chodzi o nianię elektorniczną to również sie zastanawiam, bo mamy spore mieszkanie i jak jesteśmy np. w kuchni to nie zawsze słychać jak Młody płacze ;)
 
a ja mam już ubranko do chrztu, co prawda ten dzień dopiero za 3 miechy, ale...
moja kumpela ma nianie elektryczna wieć od niej wyporzyczę w wakacje jak bedzie sezon grilowy i wtedy podejmę decyzje czy opłaca mi sie ten wydatek , bo dom mamy jedno pietrowy więc słyszę malucha.
 
ja tez zamowiłam Harego ale paczka jeszcze nie doszła, a nie mam czasu na wypady do ksiegarn czy marketow gdzie mozna by ja dostac, tak wiec czekam...Empolan to chyba teraz nie bedziesz miała na nic czasutylko na czytanie :laugh:

moze w tym watku bedziemy tez pisac o promocjach w marketach, bo wydaje mi sie ze czasami warto gdzies podjechac i kupic taniej pieluchy czy ubranka. Co wy na to?
 
Do pomysłu odnoszę się pozytywnie ;D Niestety ja zbyt wiele nie napiszę,bo u mnie marketów NIET.No,chyba,że Biedronka to market :p
 
Ja też zamierzam kupić Harrego Pottera tylko się zastanawiam kiedy ja do przeczytam, bo moje dzieci za bardzo mnie absorbuja ::)
 
reklama
ja też się szykuję do czytania Harrego, ale podobnie jak aniam nie mam na to za bardzo czasu, a jak już jest trochę czasu to nie mam siły i idę spać... :( więc wszelkie zaległości w czytaniu nadrobię pewnie za kilka miesiecy... ;)

 
Do góry