• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles Fifi już trzy ząbki będzie miał super! Mam nadzieję, że zmiana leków pomoże:tak: fajnie też, że masz przy sobie mamę mamy zawsze są przy nas gdy trzeba...

Kochana czekamy na wieści od Was myślami jesteśmy z Wami ogromne buziaki:***
 
reklama
Bubbles gratulujemy trzeciego ząbeczka :) Dobrze, że masz Mamunię przy sobie...co byśmy bez nich zrobiły...Oby te nowe dragi w końcu dały radę temu paskudnemu guzowi...Trzymam kciuki za szybkie pozbycie się katarku i kaszelku. Ściskam Was mocno kochani :*
 
Trochę się obawiałam, czy mogą być jeszcze silniejsze leki ale skoro inne nie znaczy mocniejsze, to jakby troszkę mi lżej ;-) Podoba mi się, że bierzecie udział, że macie możliwość skorzystania z nowych technik leczenia, zawsze to jest krok przed innymi a jeśli przy okazji można się komuś przysłużyć, jeszcze lepiej.

Mama młoda jeszcze a już ma takie stare dzieci i wnuki duże :-p;-)


Pisz, pisz nam jak najczęściej co się u was dzieje, ślę moc pozytywnych myśli :-)
 
bubbles nie bylo mnie jakis czas na forum i dopiero ogladalam zdjatka chlopakow oczywiscie sie poplakalam jak wiekszosc tu udzielajacych sie mięciochów:) Ciesze sie ze udalo Nam sie sprawic Wam niespodzianke:)
Gratuluje trzeciego zebolka.
Buziaki dla fifiego i alesia.
Trzymam za Was kciukasy.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry