reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010

wiadomość od adka969
Mam zagrożenie przedwczesnym porodem, miałam podejrzenie zapalenia płuc, byłam w szpitalu ale jednak wykluczyli zapalenie i teraz mam leżeć w domu plackiem. Nie wiem kiedy wejde na BB. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;)
 
reklama
Wiadomosc od Ionki:
"Pojawilo sie bialko w moczu, niech to szlag! Co najmniej do jutra zostaje :( ale dzidzia super, a to najwazniejsze! :)"
 
Wiadomosc od Patinki :

Cześć! co za cudowna wiadomosc ! przesyłam jej gratulacje ( napisałam jej o Gosi:)) U nas ok własnie koncze 2 kroplówke i przechodze na doustny fenoterol:) Franek szaleje hehe a Ty jak sie masz. Buziaki
 
Hej, tu ionka, dalej w szpitalu... Niby wszystko ok, dzidzia super, cisnienie ok, białka nie ma, ale ciagle nie rozumieją dlaczego był taki problem z serduszkiem. ma do mnie przyjść neonatolog chyba i zdecyduje co dalej. Oni tu sa bardzo ostrożni, a ja nie narzekam, bo lepiej żeby wszystko 3x sprawdzili.
 
wiadomość od Gaba82
Jestem w szpitalu bo mam straszny ból prawej strony brzucha. Chyba to zastój w nerkach, ale do końca nie wiadomo.
 
Hejka tu Madzia84, chwilowo nie będzie mnie na BB cały czas leze, wszystko mnie boli, miałam małe skurcze znowu mi odszedł czop ale takimi niteczkami krwi. Jak na razie nic złego się nie dzieje, ale jakby co to do szpitala. Pozdrawiam Was Marcóweczki i przesyłam buziaki.
 
Wiadomosc od Patinki

Hej kochane.WYCHODZE !!!! szyjka skrcona na 30% tylko. Ujscie zamknięte.Mam przyjechac tylko jak coś będzie sie dzialo. Jest ok . Czekam na wypis. Mam wytrzymać 2-3 tygodnie :) Buziaki. Odezwe sie w poniedziałek. Buziaki
 
Wiadmość od Rybki:

My w szpitalu, zemdlalam i dostalam drgawki. Z malym ok, wazy 3200, rozwarcie mam na 1 cm, szyjka b.skrocona. Dzis mam eeg glowy i zobaczymy.
 
reklama
Do góry