reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

dziewczynki narzekające na M.mój w tej ciąży nie był ze mną ani razu na wizycie ani na usg. w tamtej na każdej wizycie był,ale ja nie naciskam,zresztą on jest w pracy jak ja do lekarza chodzę zazwyczaj.może po 30tym tygodniu go wyciągnę

Aneczka śliczny brzunio!!! i w ogóle super wyglądasz,bluzeczka świetna
 
reklama
ja tylko na sekudke
aneczko przeslicznie wygladasz w ostatni ciazowy dzien ;P heheh a twoja kulka-raczej kula ;) jest fantastyczna!!!! trzymam &&& za szybkosc i latwosc porodu!!!
 
Aneczka, super brzuszek. Co tam śliczny pokoik, jak Alanek ma takie wypasione "mieszkanko" teraz to chyba mu się nie będzie spieszyć z przeprowadzką, choć oczywiście życze szybkiego porodu, najlepiej w ciągu najbliższych kilku dni no i 3mam za Was kciuki
 
Aneczka cudny brzusio! I jaki zgrabniutki. Nie wiem gdzie Ty to 20kg upchałaś...chyba coś waga u lekarza zepsuta była :-D
 
agata jak to co zrobic ;-) zaczac staranka :-p:laugh2: nie bedzie to tylko sen a jawa :tak: to do dziela moja droga,jedno "zlote" dzieciatko w domu to nie ma przeszkod zebyscie mieli drugie rownie wspaniale ;-)
 
Witam
Ja krótko o sobie, przeczytałam, ale jakbym miała co komu odpisać to nawet nie wiem czy dałabym radę. Ogólnie to już potem przekręcałam wyrazy i niektóre posty czytałam po dwa razy, bo mi dziwoty wychodziły ;-)
Rano dziś byłam na badaniach, potem u siostry, potem zakupy i jeszcze kolacje zrobić, teraz padam, muszę się kimnąć.
Pozdrawiam i do juterka.

Edit: Zapomniałam dopisać, że w Trójmieście dziś ładna pogoda, 17 stopni i słonko świeciło.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry