reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Dziewczyny a ja mam pytanie.
Stosuje Zelixe od dwoch dni ale i tak ciągle chce mi się jeść ... ;//
A druga sprawa to jest 2 i pol miesiaca po porodzie czy przy stosowaniu Zelixy mam dalej nosić pas poporodowy żeby znikl mi brzuszek czy jak ??
 
reklama
Hej,dziewczyny.
Zdecydowałam się na dietę kopenhaską:-)(chyba mnie pogięło:szok:),zaraz jadę na zakupki i od poniedziałku startuję:tak:.Trzymajcie kciuki.Jakbym się długo nie pojawiała-znaczy,że padłam:-D:eek::-D.Nie,no tak źle chyba nie będzie,w witaminki się zaopatrzyłam:tak:
 
Hej Agusik78 ja od poniedziałku startuje z South Beach. Możemy porównać efekty mojej pierwszej fazy(14dni) z twoimi 13toma dniami.:cool2: A z jaką wagą startujesz bo ja z 72,5kg.:rofl2: Powodzenia.
Dobrze wiedzieć,ze w tym samym czasie ktoś jeszcze się dietuje:-D.U mnie gorzej sprawa wygląda,bo ja 75 kg.:szok::szok::szok:.No ale zobaczymy ile schudniemy w te 2 tyg.:tak:Ja dietę kopenhaską "wzięłam"tak na dobry początek,a potem też trzeba będzie być konsekwentną i dalej coś robić w kierunku powrotu do normalności:tak:.Trzymam kciuki za Ciebie,ale za siebie też powinnam:-D
 
dziewczynki trzymam za was kciukasy!!!!!
i ja to polecam kazdemu south beach!!!!!!! jest rewelka schudlam do wagi przedciazowej!!!! ale jeszcze chce z 5kg zzucic i ma mnadziej, ze sie uda!!!
 
Weszlam tu i widze ze dziewczynki na SB:-)
Gratuluje zrzuconych kg!!!
Ja bylam na SB jakosc w maju i czerwcu i schudlam 6kg zaraz po zakonczeniu diety pojechalismy do PL na miesiac i 4kg mi przybylo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Do wagi z przed ciazy brakuje mi 3,5kg jakos narazie brak mi motywacji i sily na dietke,tym bardziej ze Szymon daje mi w kosc:cool2:
 
Agusik tylko ty uważaj na tej kopenhaskiej.Jak Ci się będą mroczki ( nie te z M jak Miłośc) pojawiały przed oczami i będziesz czuła się słabo to rzucaj tą dietkę :tak:
Moja przyjaciółka była na niej.Masakra.
Podziwiam.

Ja kiedyś dietkowałam z Vitalią i jedzonko smaczne i skuteczne.
No ale jak się lubi zapiekaneczki po 22:00 to się szybko nadrobi :zawstydzona/y:Bo wiadomo,że tłuszczyk przybędzie.

Ale może znowu sobie dietkę narzucę bo już mi się zapas na wojnę robi pod cyckami :eek:
 
Ostatnia edycja:
oj ale ja się zapuściłam że hoho już nie mogę na siebie patrzeć i od dzisiaj jestem na1 fazie SB mam target do świąt Bożego Narodzenia ma być na wadze 65:szok: a jest 72,5 buuuu:sorry:
 
Wiec Agusik78 i mr.marple od dzisiaj zaczynamy dietkowac. Trzymam kciuki za was i za siebie:tak:
U mnie tym razem bez falstartu. Wczoraj wieczorem postawiłam sobie w kuchni sok pomidorowy, który miał mi przypomnieć rano, że zaczynam dietę :rofl2:
Właśnie gotuje jajeczka na twardo.
Musze się przyznać, że już miałam mały kryzys. Jak karmiłam przed chwilą młodego jabłuszkiem to moje ślinianki zaczęły wariować, ale powstrzymałam się i nie oblizałam łyżeczki :laugh2:
 
reklama
Do góry