reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

fasolka35też super wózek patrzyłam na niego na ich stronie a mi właśnie o to chodzi zeby i do lasu i na plażę i na śniegu no ale też do miasta :tak: i tu jest ten warunek żeby dobrze sie składał i był lekki :-( bo ten co teraz mam to przez niego nie mam mowy zeby wybrać sie do miasta jest tak ciężki. A warszawa jest beznadziejnym miastem pełnym schodów i podziemi i w ogóle nie myślą oczywiście o windach których w centrum praktycznie nie ma :angry: i to jest takie głupie bo człowiek jedzie i sie tylko prosi obcych ludzi żeby pomogli z wózkiem
Ayni bidulka - pij dużo wody
 
reklama
Witajcie kochane:-)
Długo nie pisałam ale postaram się to nadrobić i zaglądać częściej tutaj:-)
U nas Zuzia i Anitka chore:-(
Od jakiegoś czasu nie mogę się dogadać z mężem,mi na maksa obowiązków a on tylko gry telefon filmy i komp i najlepiej nie przeszkadzać mu:-(jakiś czas temu jeszcze pomagała a teraz jego pomoc jest znikoma ehhh szkoda słów.
Muszę Was nadrobić wiem że jest tego całkiem sporo dzieci położe to poczytam po południu spałąm 2h więc prędko nie usne.
Miłego wieczoru:-)
 
fasolka, merlin ja mam ten X-Lander WÓZEK X-A 2012 + ŚPIWOREK + FOLIA 24H (2937179297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jestem bardzo zadowolona, Oliwka jeździła w spacerówce, Jaś w gondoli, tylko Oliwka dobiła materiał i muszę kupić nowy, na tej stronie można sobie kupić jakąkolwiek nową część jeśli coś się zniszczy
X-lander

dodam ze mieszkam w lesie, a i do miasta tez często jadę, teraz jak jest ten mega śnieg to sobie blokuje przednie kolka do jazdy na wprost i jadę jak po maśle

ayni zdrówka i gratki pierwszego ząbka
Camilla zdrówka, mój m niestety czasem podobny

czy ktoras z Was miała krwiaka w ciazy TO WAZNE
 
Camilla czy możesz mi powiedzieć co robić żeby nie zaszkodziło dziecku? czy przyjmowanie luteiny i oszczędny tryb życia są wystarczające??
 
zdrówka potrzebującym ;)
my jutro idziemy do lekarza na rehabilitacje

miłych snów

jazda wózkiem po chodnikach i parkach to nie lada wyzwanie
zastanawiam się czy szybciej rozwalę wózek
czy dostanę bicepsów

Doloress- Super- niech sie dalej i jak najdłużej tak dobrze układa:tak:
Awersja- Wyobrażam sobie jak musisz być tym zmęczona..ale tak jak Ci dziewczyny piszą to minie ;-) Sił Ci życzę ;-)
Merlin- Eee tam 1 pieszy to jeszcze nie tak źle:-p Ja za pierwszym razem oblałam właśnie przez pieszego..Tak że uważaj na tych osobników bo nie znasz dnia ani godziny kiedy taki wejdzie Ci na drogę ;-)

A u nas jak to zwykle w sobotę.. posprzątaliśmy i się byczyliśmy. Nigdzie nie wychodzimy bo Arturek ma katar i nie chce go narażać teraz na coś poważniejszego. Dziś poszedł spać o 20 i jak na razie śpi choć dośc niespokojnie..I znowu śpi we wózku..ehh on ma tam swoją ulubiną pozycję jak tylko go do niego włoze to ten sie ukąłda i czasem nawet zaraz zasypia. Na rękach nawet tak nie lubi jak we wózku..A tu już mu nogi z niego wychodzą prawie:szok: Chyba spacerówkę zamontujemy i może się przyzwyczai.

Arrtur znowu mi dziwnie je..je 80ml czasem 50 ml a innym razem wydula 150..:crazy: Nie wiem mam nadzieje że to ząbki i jak na razie nie panikuje.

dzięki
też życzę każdemu żeby mu się tak układało
tobie też :D

moja mała też w kombinezonie na styk jest w gondoli
byle do końca zimy...

diabel wcielony spi. zjadl 170ml :szok: ale dzis kazda proba napojenia konczyla sie nieziemskim wrzaskiem wiec od 16 do 19 z kawalkiem koncert zyczen. ja wymiekam. wpakowalam go do hustawki w desperacji i zasnal na 40min w ktorych ja zjadlam 2 kanapki i cappucino wypilam.

nie chce pic to nie. ja tez sie obrazam ;)

Awersja tulam.
Doloress fajnie masz :) ja nie mam takiego sklepu a warzywka i inne rzeczy dla dziecia bym z checia kupila.
Axa wyjdz z krzaczorow zakaz nadal trwa?


jade jutro na zakupy dla malego. to moje drugie wyjscie samej od hm poltora miesiaca.

szukajcie a znajdziecie :)))

moja za to właśnie obraziła się na cycusia...
obudziła się przed chwilą z płaczem i nie chciała cycać, uwielbiam poprostu przygotowywanie mleka przy "włączonej syrenie"
na szczęście zjadła 30 ml i znów śpi... kolejna pobudka pewnie koło 1

robienie mleka na czas ;)
skąd ja to znam :D

jestem ale nic nie napisze bo za duzo wypilam na 30tce u m siostry, jutro mala ma dwa koncerty a wiec na dobre bede w pon.

u la la
oby jutro główka cię nie bolała

Witam dziewczynki my dalej chorzy dziadostwo nie przechodzi jeszcze Szymon do nas dołaczył tylko m zdrowy:dry: .Ide poczytac co u Was miłej niedzieli :-)


AWERSJA pociesze Cie moja tez od jakichs 2-3 tyg taka spi w dzien po 15-30 min ,tak jak przedtem polezała na macie czy w łozeczku to teraz mowy nie ma cały czas musi ktos przy niej byc to wtedy sie cieszy gada i usmiech gdyby nie uszy dookoła głowy a jak sie strace chodzby do toalety to ryk jakby ze skory obdzierali...
zdrówka życzy
u mnie m trzyma cholerstwo
a i młoda coś zaczyna kasłować

Dzień Dobry :-D taaak młody wczoraj poszedł spać o 24 więc dziś spaliśmy do 11 :zawstydzona/y: i jestem bardzo szczęśliwa bo w czasie od 24 do 9 rano obudził sie tylko 3 razy jadł i dalej sam spał w łóżeczku na co nie zawsze ma ochotę :tak: No i od pobudki narzeka na ząbki grrrr :no: chwilowo cisza bo leży na brzuszku na macie zajęty szeleszczącymi elementami :rofl2: Dziś mężu do 20 w pracy także cała niedziela samotna i do tego zasypało nas tak śniegiem ze nie ma mowy o wyjściu na spacer przez chwile zastanawiałam sie żeby z gondolą Krzysia postawić na sankach :-D ale teraz sobie myślę ze go ubiorę i na chwile wyjdę na podwórek ponoszę na rękach albo poleży tylko w wózku. Chce zeby pzrebywal na powietrzu szczególnie ze w domu na górze panuje grypa :angry: a tu taka pogoda

nie dajcie się grypie
zdrówka

A moja Olivcia zakatarzona kruca fuks! I pokasluje!

to tak jak u mnie
zdrówka ;)

Wiam się z Wami :)

Prac oddana promotorowi, teraz tylko muszę zrobić ankietę i bronię się w marcu ;-):tak: nareszcie !

Mała oglada baję z bujaka i co chwilkę zerka na mnie, czy aby napewno tu jestem :)

Coś mnie zatoki bola i katar na zakręcie mam;-), czizyssss, tylko nie choróbsko .... młoda ma jutro szcepionkę .

super
a o czym pisałaś ???
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&

Witajcie kochane:-)
Długo nie pisałam ale postaram się to nadrobić i zaglądać częściej tutaj:-)
U nas Zuzia i Anitka chore:-(
Od jakiegoś czasu nie mogę się dogadać z mężem,mi na maksa obowiązków a on tylko gry telefon filmy i komp i najlepiej nie przeszkadzać mu:-(jakiś czas temu jeszcze pomagała a teraz jego pomoc jest znikoma ehhh szkoda słów.
Muszę Was nadrobić wiem że jest tego całkiem sporo dzieci położe to poczytam po południu spałąm 2h więc prędko nie usne.
Miłego wieczoru:-)

zdrówka dla dziewczynek
 
Tygrysek ja dostawałam leki podtrzymujące ciąże i musiałam leżeć mogłam tylko do toalety wstawać i po jakimś czasie krwiak się wchłonął więc w moim wypadku leki i oszczędny tryb wystarczyło żeby maluszek się urodził i nic mu nie zaszkodziło
 
m Siostra jest w ciąży ale ona mloda jest, jescze nigdy u gina nie byla, dopiero teraz pierwszy raz (byla w 12 tygodniu) i ma teraz krwiaka, jak wiecie mamy oni nie maja, nie zyje, zawsze akurat ta siostra i jeden brat bylo niejako troszke pod moim nadzorem i czuje sie odpowiedzialna zebyjej dobrze doradzić, lekarka zapisała jej luteine

camilla cala ciaze lezalas? i cala bralas tabletki?
 
reklama
Do góry