reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

navingtony jeszcze jakiś czas temu były drogie wózki,ale dla mnei za nisko gondolka
ale dobrą opinie mają i to najwazniejsze
a jaki kolorek będziesz miała
 
reklama
Co do wyprawki to mam ciuszki od sióstr, także przewijak, dziś mi kupiła mama dla małej butelkę ze smoczkiem antykolkowym i smoczka, pochwaliła się dużym misiem do łóżeczka :-) a w lipcu będziemy kupować wózek i łóżeczko. No i jedyne co kupiłam to kocyk z biedronki ;-)
Pozostaje się obkupic w kosmetyki dla małej i proszki i płyny do prania ciuszków.

Nie wiem jak Wam ale mi zaczęły z skutków wypływać chyba siara juz, nie jest ona gęsta i żółta ale rzadka i bezbarwna, chyba przedsiara :-) nie jest tego za dużo jak ściśle skutek to się wydobywa trochę.
 
Ostatnia edycja:
Wózeczkiem jechałam i bardzo fajny w prowadzeniu, wygodny no i zaleta bardzo lekki. Odkupiłam od znajomej w stanie idealnym, no i cena też fajna kolorek: gondola ciemny granat, spacerówka beż(kawowy). Bardzo mi się spodobał ten wózek :-)Myslę, że będę zadowolona, gondola pewnie jak przy moim synu (ur we wrześniu) będzie mało używana, spacerówka wydaje się być wygodna:-)
Za tą cenę dorzuciła jeszcze mnóstwo gratisów, łóżeczko tur. fotelik i ubranka :-)
 
a czemu gondola mało używana?
ja długo uzywam gondolki
tym bardziej że zimą nie zamierzam przekładac do spacerówki
jak będzie chciała siedzieć to w gondoli tez jest mozliwość posadzenia
a na wiosne może przesadzę
 
Ja kurcze tez wolalabym sie nie przesiadac do spacerowki zima no ale to sie okaze, jak bedzie ciekawe swiata to chyba lepiej spacerowka na plasko albo pasy w gondoli:)
Co do siary/przedsiary to ja po prysznicu zauwazylam kropelki i od kilku dni plamy w staniku, wczesnie cos chyba?
 
Dziewczyny u mnie siara pojawila sie juz prawie trzy tygodnie temu. Lekarz mowil, ze to prawidlowe zjawisko i nie ma czym sie martwic ;) niektore kobiety maja tak od nawet od pierwszych miesiecy ciazy. To znak, ze jestesmy mleczne mamusie i z pokarmem nie bedzie problemu :)
 
Niektre z nas już parę tyg. mają "cieknące" cycuchy ;-) i to nie za wcześnie. U mnie jeszcze cisza.
My też oglądaliśmy ten wózek, ale jak piszesz ma nisko gondolę i nogami stukaliśmy o pałąk między kołami, więc odpadło. Każdy musi sam przetestować, bo zależy wiele od wzrostu rodziców, ma być wygoda a nie męczarnia.
Za taką kwotę też bym chciała ustrzelić te "najdroższe" rzeczy :-) właśnie liczyłam rzeczy "apteczne" i wychodzi ponad 300 zł a i też wszystkiego nie ma na gemini.
Mąż szukał łóżeczek i materaca,coś tam znalazł i trzeba teraz podjechać do jakiegoś sklepu i na żywca zobaczyć, bo ceny w necie a stacjonarnym skl. to różnica ponad 100.
 
reklama
Trochę źle to napisałam, mało używałam gondoli przy synu, nienawidził wózka darł się wn im w niebogłosy, wystarczyło go tylko w nim położyć,a był koncert co nie miara, no i nigdy się nie uspakajał. Wszędzie z nami albo jeździł autem, albo był wozony w foteliku, lub często na rękach w spiworku.Pamietam jak w ostry mróz w Boże Narodzenie musieliśmy go nieść na Wigilię do mamy, wtedy był najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Dopiero spokojnie i z zadowoleniem jeździł na siedząco w spacerówce(poz. leżąca też odpadała).
Mam nadzieję, że z małą będzie inaczej:-)
 
Do góry