reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

EM Ka rodzice i jedni i drudzy mieszkaja 200 km od nas wiec jestem zdana sama na siebie. Ale w pazdzierniku mama ma przyjechac, kwestia tylko na jak dlugo bo ona przeciez tez ma dom i rodzine.

Kusiac kciuki za masaz.
 
reklama
Hej:)

U mnie cisza:dry: Nawet w nocy spojenie nie bolało(to chyba akurat zasługa tego spaceru, że wszystko rozruszałam), a moje opuchnięte stopy same z siebie wróciły do normalnego rozmiaru, więc pewnie u mnie się nie zapowiada szybka akcja:baffled:

EM ka trzymam kciuki, żeby się dziś udało:tak:

Felicity o matko, a u was wciąż remontowo:szok: Podziwiam:)

Ann_ ja też bym mogła ostatnio długo spać:) Musimy korzystać:tak:

Kusiak
&&& mocno zaciśnięte, żeby drugie podejście do masażu było skuteczne:) No i zdrówka dla synka.

Alicjaaa zdrowiej szybko, no i lepiej, żeby się teraz jednak poród nie zaczął, zaciskaj nogi:)

Miłego dnia:)
 
joan_joan a to niespodzianka ;-) Super,ze tak szybko sie uwinelas :-)


Co do remontu - to u nas powolutku malymi kroczkami, bo maz moze tylko w weekendy - ale odkad wanna jest - to nie ma problemu - cos tam porobi, a potem wanna na miejsce - wiec nie narzekam ;-)

A koszenie - hmmm....odkad pamietam, to zawsze bylo moje zadanie...Kosze raz na 2-3 tyg. wiec jestem przyzwyczajona...No teraz idzie mi wolniej - ale mam sporo wolnego czasu to sie z niczym nie musze spieszyc ;-) Gorzej bedzie pozniej - ale zima idzie, wiec niedlugo bede mogla sobie darowac ;-)
 
Wychodzimy do domku! 9 dni w szpitalu, nie zycze zadnej z was takich atrakcji :(
Joan pokazalas ze odpowiednio silna chec porodu potrafi go wywolac :p
 
Alpine super że wreszcie idziecie do domu :)
Bubbles widzisz jak jest, czasami zaskoczy i poród błyskawicznie się rozwija więc nie wykluczone że u Ciebie też cisza przed burzą. u mnie wręcz przeciwnie wieczorami i rano coraz bardziej wszystko boli
Shiran jak wy się czujecie ? ;)
 
reklama
Do góry