reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
eh koreczku, zwykłymi porządkami ja tam się nie przejmuje, ale jak będzie malowanie to wiesz, szafy poprzestawiane i takie tam:p
 
nic sie nie przejmuj, wiadomo ze czarna robote zwykle odwalaja niestety kobitki, mnie na sama mysl o remoncie i sprzataniu przechodza dreszcze :p :p :p
 
czesc dziewczyny
dzisiaj czuje sie jak bym nie spala kilka dni
godzinke temu wstalam patryk troszke zajal sie martynka zebym mogla sie przespac jest mi strasznie duszno a u nas caly czas pada nie wiem co sie dzieje ze mna
nie bylam dzisiaj u lekarza moze w przyslym tygodniu sie zalape ;/
martynka z tatusiem zrobili taki porzadek ze jak mamusia wstala to sie wystraszyla czy to napewno moj domek ::) ::)
wszystko lezalo na ziemi lacznie z bielizna i mlekiem wysypanym i dzieckiem wysmarowanym ciastem :mad:
 
Obrzydliwa ta pogoda dziś, teraz trochę przestało padać, więc mam ochotę iść na spacer ale w takie zimno to nie wiem...
 
ale wam dobrze ja sie nadal tak dziwacznie czuje ledwo chodze na dodatewk mnie strasznie brzucxh boli :(
martynka wreszcie poszla spac zaraz podam jej lek i zjem cos bo juz glodna jestem
 
czesc Wrzesnioweczki ;D
po wczorajszej wizycie u okulisty wiemy, ze dno oka bez zmian, wszystko sie dobrze rozwija, z uciekajacym oczkiem za 8 miesiecy mamy sie zglosic do poradni leczenia zeza
ale juz sie balam, ze tego dna oka lekarka nie zbada, bo sobie nie radzila i juz mnie chciala do szpitala wyslac na "malutkie znieczulenie", zeby do oczka zagladnac ::)
raczej mi sie nie usmiechalo spedzic kilku godzin na stresie, ze mi musza dziecko podtruc i jeszcze raz jej oczka zakraplac, wiec sie zmobilizowalysmy i sie udalo ;D

dzisiaj bylismy do kontroli rehabilitacyjnej i wszystko jest w normie, mamy troche pocwiczyc miesnie kregoslupa

u nas tez dzis zimno i zmarzlysmy na spacerze :(
po miescie warczaly samochody startujace w rajdzie rzeszowskim, ale popza hukiem malo atrakcji :(

Koreczku
, trzymam kciuki za Twoja konsekwencje, badz twarda, Daria potrzebuje szczesliwej mamusi :)

Gosiczko, pokaz jak wygladasz w nowych patrzydelkach


 
Hej Babeczki

Ja dzisiaj w końcu dotarłam na masaż, wszystko mi się o tydzien przesuneło, ze wzg na nogę...
i po tym masażu czuje się jeszcze gorzej, straszny ból, normalnie jak by mi coś kości i mięśnie wyrywało ;(((((((((
nie mogę ani siedzieć, ani leżeć, ani stać... jak bym miała niedowład całego organizmu.. uprzedzal mnie że tak może być, ale nie wierzyłam w to...

Mam nadzieje, ze te masaże coś mi pomogą, bo jak nie to w najbliższym czasie zrezygnuję, bo nie zniosę takiego bólu :(

uciekam spać

aaa miałam Wam jeszcze napisać że moja przyjaciólka Paulina (ta co była z Julką na fotce) urodziła wczoraj synka, ważył 3600, i rodził się 8 godzin...
jeszcze go nie widziałam, ale juz nie mogę się doczekać aż pokażą mi fotki, w realu to pewnie za rok dopiero go zobaczę, bo nie zapowiada się w najbliższym czasie abym mogła pojechać do Puław, bo nie jestem w rozsypce fizycznej :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Całuski dla Wszystkich

Dobranoc Wrześnióweczki

a i jeszcze...na dworze jest straszzzzzzzzzzzzznieee zimno, normalnie jak na jesieni :mad: :( :mad: :( :mad: :(
 
reklama
Do góry