reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Elóweczka.
Mnie tam pogoda nie przeszkadza dopuki nie muszę wyjść z domu :)
Mati od piątku na antybiotyku przez ten kaszel :/
W sobotę miałam drugą jazdę i coraz lepiej idzie mi jężdżenie po mieście, natomiast manewry to koszmar, od jazdy na półsprzęgle mi palce u nogi drętwiały :[
Misiako Samotność w sieci czytałam z tego co pamiętam to spodziewałam się raczej czegoś innego, sle książka niezła.
Biorę się za sprzątanko chociaż dziś niedziela, ale wczoraj jakoś natchnienia nie miałam bo nocka do dupy przez kaszel Matiego.
Miłej niedzieli. :)
 
reklama
witam was mamusie
dzisiaj wstalysmy o 8 mam takie obolale plecy ze nawet siedziec ani lezec nie moge
chyba od noszenia martynki wazy juz ponad 10 kilo i niestey jak na mnie takiego patyka to jest niestety za ciezka
:(
 
Dzień dobry wszystkim :)

My wczoraj pierwszy raz byliśmy z Julką na dużym basenie...bardzo jej się podobało, rozrabiała jak nigdy, chlapała wodą i zabierała innym sprzety (czepki, piłki), no i dzisiaj też pojedziemy, tak popołudniu na godzinkę ;)... mam nadzieje, ze też Jej się będzie podobać...

Musimy coś wymyslać bo ch***wa pogoda, i na spacerek za bardzo nie można, a potworek w domu nie wytrzymuje ;)

Miłego dzionka życzę papa
 
Cześć Dziewczyny :).
My się dalej męczymy z katarem i kaszlem Roberta :(. Znowu noc nieprzespana :mad: Mam nadzieję, że tej nocy będzie lepiej :)
Luleczko to fajnie, że Julcia polubiła basen :D. Robert, to pewnie by panikował. Boi się dużej wody.
Miyu super, że zdecydowałaś się iść na prawo jazdy ;D. Ja już dawno chciałam iść, ale ciągle finanse mi nie pozwalają ::). Jak narazie nie zapowiada się, żeby coś się u nas poprawiło. Póki co , to u nas coraz gorzej :mad:
Gabi22 jeżeli prezent Wam się podoba, to i Młodzi też będą z niego zadowolenii :D
misiako pisze:
Halo :D :D :D
Ja tez nie lubie deszczu, ale za upalami tez nie przepadam :p :p :p
Wymarzona temperatura to 25 stopni i sloneczko, pomarzyc dobra rzecz ;D
. Taką pogodę, to i ja lubię :D

 
Gabi to może czas na wesele?:) Dostaniesz na pewno masę fajnych rzeczy:p
u nas też pogoda do d... ale mi pasuje, Maks za to szała dostaje
no i znowu zęby mu wychodzą

mam dość

 
Miyu ja tak naprawde nauczylam sie jezdzic dopiero jak mialam swoj samochod, bo jak jezdzilam od przypadku to za kazdym razem sie balam, ze czegos zapomne zrobic albo zrobie cos zle. A te wszystkie manewry na polsprzegle to bzdura, bo ja na przyklad z tego praktycznie nie korzystam (znaczy sie z polsprzegla). Ale pamietam ze tez niezle sie pocilam.
"Samotnosc w ..." juz nabylam, ale chyba dzis nie zaczne, bo chcemy z mezem obejrzec "Gothike" ;D ;D ;D
Kociak mnie tez raz na jakis czas zlamie i sa to poczatki dyskopatii, a ja musze na 4 pietro taszczyc Maje i zakupy, czasem 3 razy na dzien :p :p :p
Karioko duzo zdrowka dla Robercika :D :D :D
My przezywalismy to tydzien temu, ale dla mnie to juz normalka ze Maja wstaje 3 razy w nocy. Bylo juz tak ze wstawala raz, ale sie zepsula :( :( :( A pobudka o 6 rano i jest w pelni gotowa do zadan specjalnych ;D ;D ;D
Milego wieczoru i przespanej nocki :D :D
 
reklama
Do góry