reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ale masz jeszcze nas :)

Z tego zimna to mrowki uciekaja z ogrodu prosto do mojego pokoju wrr a juz myslalam ze sie pozbylam swinstwa. A nie moge okna zamknac bo mam przez nie puszczony kabel antenowy dopoki brat sciany nie przewierci (bo ja inteligentna inaczej zagipsowalam stara dziure :p )
 
reklama
a nasi znjomi nad morzem ale piwko i tak sobie pije :)
zaraz zreszta lukne do lodówki, albo sobie drina zrobie :)
 
Witajcie!

U nas niedziela nieciekawa :( Maly po poludniu zaczal goraczkowac, tak od 37,3 - potem ciagle temperatura rosla - do 38,7. Gdy temp. przekroczyla 38 stopni podalam mu paracetamol w czopku. Po tym czopku temp. troszke spadla, ale po godzinie znowu wzrosla. :(
Kurcze, nie ma pojecia od czego tak goraczkuje - moze to zeby, moze przeziebienie, a moze przez ta zmiane pogody, moze trzydniowka...? Nie mam pojecia :(
Dzwonilam do naszej pediatry - nie mogla przyjechac bo jest na urlopie, ale podala instrukcje co robic.
Co 4 godz mam mu podawac lek przeciwgoraczkowy jesli temp nie bedzie spadac i dawac Cebion oraz duzo poic. Tak robie. 1,5 godz. temu dalam mu Nurofen dla dzieci 2,5 ml. Na razie spi i mam nadzieje, ze pospi, bo od godz. 16 probowal zasypiac, ale budzil sie po 15-20 min. Ale sie nameczyl :(

Napiszcie mi Dziewczyny, ktory lek przeciwgoraczkowy jest najlepszy?
Ostatnio o tym pisalyscie, wspominala cos o tym chyba Aniulka, gdy Sandrusia ostatnio goraczkowala. Szukalam, ale nie moge znalezc gdzie o tym bylo, wiec bede wdzieczna za pomoc.

A w ogole to mialam jutro (tzn.dzisiaj) jechac do W-wy o 5 rano na spotkanie sluzbowe, a wrocic przed polnocy, ale w takiej sytuacji nie jade. Pewnie bedzie afera w pracy, ze mnie nie ma na tym spotkaniu, no ale trudno... dziecko wazniejsze... A ile stresu przy tym wszystkim...

Zycze Wam spokojnej nocy. Za pare godzinek tu bede :)
 
Życzę zdrówka Dawidkowi. Moim zdaniem najlepszy jest panadol na gorączke. Nie martw się bardzo to pewnie trzydniówka.:)

Mati mnie dziś zadziwł, mianowicie zawsze zwala myszkę jak tylko ją dorwie i dziś było to samo, tylko tym razem odstawił ją na miejsce i jeszcze przekręcił żeby dobrze leżała ;D
 
Cześć Wam :D
U nas w końcu spokojna noc. Dwa razy tylko smoczka musiałam Robertowi podać. Miał biedny problem zasnąć. Niestety katar ma bardzo duży, a przy tym taki mokry odrywający się kaszel. Zatem raczej wizyta u lekarza nas nie omienie ::) :(
Gosiczka pisze:
Na gipsowaniu, cyklinowaniu, bejcowaniu itd :) Ja to uwielbiam takie robotki :)
podziwiam :D
aguula pisze:
Napiszcie mi Dziewczyny, ktory lek przeciwgoraczkowy jest najlepszy?
Ostatnio o tym pisalyscie, wspominala cos o tym chyba Aniulka, gdy Sandrusia ostatnio goraczkowala. Szukalam, ale nie moge znalezc gdzie o tym bylo, wiec bede wdzieczna za pomoc.
chyba, to zależy od dziecka. W moim przypadku najlepszy jest nurofen, a ibufen mało skuteczny :)
Życzę dużo zdrówka Dawidkowi :) Oby to była trzydniówka. Przynajmniej mielibyście to za sobą.
 
Czesc dziewczynki :)

Strasznie sie za wami stesknilam i od rana probuje nadrobic zaleglosci, ale naprodukowalyscie stron ::) ::) ::)
narazie przeczytalam tylko wrzesien- chyba caly dzien spedze przed kompem ;D

Wszystkim chorujacym dzieciaczkom zyczymy duzo zdrowka :-* :-* :-* :-* :-* :-*

A u nas zycie zaczyna wracac do normalnosci po wizycie goscia, ktory zachowywal sie okropnie, ale bylo minelo- napisze jeszcze pare slow na innym watku.

Nicolasek znowu zabkuje, w srode w czwartek i piatek goraczkowal 39 38 stiopni -placz , marudzenie no i nieprzespane noce :p bylam nawet u lekarza , bo sie przestraszylam , Niki nigdy nie mial takiej goraczki- lekarz potwierdzil, ze to zabki i poecil podawac ibuprofen.

A pogoda jest taka jak lubie :) troche sie ochlodzilo, ale jest przyjemnie- troche deszczu, troche sloneczka :)

ale sie ciesze, ze znowu mam kompa i moge z wami pisac :D
 
Czesc Kobitki,
U nas szaro, buro i ponuro. :p :p :p
Bylysmy juz z Majka po buleczki i polozylam ja spac bo marudzila, ale w koncu nikt jej nie kazal wstawac o 6 rano ;D ;D
Karioka ale mialas fajnie, ja niestety dwa razy karmilam i strasznie chce mi sie spac :p
Aguula ja niestety Ci nie pomoge, bo na szczescie nie posilkowalam sie jeszcze lekami przeciwgoraczkowymi, ale w razie czego mam panadol :D
Miyu nasi znajomi tez nad morzem i nie mamy z kim na spacery chodzic :p :p
Musimy odsiwerzyc inne znajomosci ;D ;D
Gosiczko WWWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWW,
prawdziwy budowlaniec z Ciebie, ja wrecz nienawidze takich prac, dlatego szczerze Cie podziwiam :o :o :o ;D ;D ;D
Kangurki dzieci super weryfikuja prawdziwych przyjaciol czy tez znajomych, widocznie ci co Ci sie wykruszyli byli do d..py :p :p :p
A pranko tez schnie mi dlugo, Bozia pokarala pewnie ze w niedziele zrobilam ;D ;D
Baasiudobrze ze upierdliwy gosc juz was opuscil i macie troche luzu. Zyczymy jak najszybszego powrotu do normalnosci i troche wytchnienia :D :D :D
Wszystkim chorowitkom duzo ZDROWKA :-* :-* :-*
My dzis w planie ma my maly spacerek :D :D no i pewnie trza bedzie do dziadka zajrzec i jakies zakupy i obiadek zrobic :p :p :p
Takze zasuwanko na dwa fronty :p
Milego, pogodnego dnia :D :D :D
 
reklama
A ja sie prankiem nie przejmuje - wrzucam mamie do kubla na brudna bielizne i za dzien - dwa dostaje zpowrotem wyprane, wyprasowane i poukladane w kosteczke :)
 
Do góry