reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
czesc dziewczyny!!!
dzis córcia zrobila mamusi ogromna niespodzianke i wstała po 9.00 :laugh: boze jakby bylo cudownie gdyby chciala tak częsciej :laugh:
Mel powodzenia na badaniu. :)
Luleczka wspólczuje tych buraków...ja nie lubie robic słoików :p
 
Joanka życze ci zebys dostała mega pałera i szykbo napisała tą prace...zeby pootwierały ci sie komórki w mózgu w których masz ukryte te słowka których ci brakuje :)
a krzysiowi zeby przeszły bóle zębulcowe
 
idze chyba dzis pierwszy raz smakował obiad ziemniaki z dorszem smażonym na patelni ::) wiem ze moze za szybko na smażone...ale wole zeby jadła tak niż nic
 
Joanko słownictwo to jest mój największy koszmarek bo coraz częściej łapię się na tym, że jakię wcale nie za mocno skomplikowane słówko wypadło mi z głowy i nie chce za nic wrócić. Nad językiem trzeba ostro pracować, najlepiej wyjechać do native speakerów - powiedz to mężowi, będziesz miała kolejny argument za wyjazdem.

Cały czas się zastanawiam czy ja nie znam kogoś biegłego tutaj i nikt mi nie przychodzi do głowy, tzn. nikt komu możnaby powierzyć do sprawdzenia Twoją pracę... Bo tak sobie pomyslałam, że przecież mogłabyś mi ją ewentualnie przesłać na maila.... Hmmmm ???
 
W Warszawie dzisiaj ostro wialo.Drzewa powyrywalo.Wlasnie ogladalam TV i mowili o Tirze ktory w centrum wawy na przejsciu dla pieszych zabil 7 letniego chlopca a mame z dzieckiem w wozku odwiezli do szpitala...kurcze :( :( :(

Joanka dobrych mysli w wpisaniu pracy.

Jednak firma ekropka z allegro spisala sie prawie na medal bo po dwoch dniach mnie odwiedzili i mamy juz cudowny pojazd,ktory czeka na tatusia zeby tez mial troszke zabawy i go zlozyl kompletnie do jazdy. Jual piszczy z radosci :)super sparawa takie cacko.
Jak tylko mi sie uda to zrobie fotki i wam pokaze.
 
Dobry wieczór!

Kuba ogląda dobranockę, więc mam minutkę aby sie przywitac.

Joanko dzielna kobietko trzymaj się. Jestem wirtualnie z Tobą.

Joanno aż mi ciarki przeszły... straszna sprawa taki wypadek...

Siwasku nie pękaj , ja czasej tez Łukaszowi daję coś podsmazonego, ale zawsze zdejmuję skórkę ( czyt przypieczoną panierkę) Nic nie będzie Igusi

Dobranocka się skonczyła, wiec czas zającć sie Kubą. Przyjdę jak moje dziecie odpłynie w ramiona Morfeusza....

paaaaaaaaaa

 
reklama
Czesc Wrzesniowki,
Zbieram sie do Was juz od paru dni. O nadrobieniu nawet nie marze, bo tyle juz naprodukowalyscie ::) ::) ::)
Moj malzonek dzis znow za barem ze wspolnikiem, maja 18-stke i wspolnik (mial byc dzis sam za barem) zadzwonil speniany po mojego Pawcia ;D ;)
Pawcio radzi sobie juz calkiem niezle za barem, kto wie moze to jego prawdziwe powolanie??

Siwasek straaaasznie Ci zazdroszcze, ja to mam maks do 6.30 spanko, ale potem o 9 odsypiamy razem poltorej godzinki ;D

Aniulka dobrze zalatwilas ta panne, takie zachowania trzeba tepic w zarodku, najlepiej jeszcze zgasic taka w towarzystwie, zeby stracila pewnosc siebie i wiecej nie wtykala nochala 8) ;)
Fajnie masz juz z Lukim ja dalej czekam na kroczki Majki :)

Joanko lacze sie z Toba w bolu pisania i sadzac po Twoich postach praca na pewno bedzie ciekawa, a na obronie oczarujesz wszystkich. Przykro mi z powodu Twojej tupeciarskiej szwagierki i mam nadzieje ze znajdziecie jakies meritum :)

Luleczko opiekunka ktora olewa pierwsze spotkanie, odpada :p :(
Ja po dlugiej weryfikacji znalazlam fajna, pozytywnie zakrecona studentke psychologii bo zastanawiam sie nad powrotem do pracy, a i weekendy tez sie juz sprawdzila :)
Ujela mnie tym, ze zaraz jak weszla to umyla rece i od razu zajela sie Majka a raczej Majka nia. ;D I to byl dla mnie najlepszy test, poza tym ja ja z nia zostawialam, to po powrocie moje dziecko zawsze bylo spokojne i zadowolone :)
Mam nadzieje ze Wam tez uda sie znalezc kogos godnego zaufania :) :D

JoannoMk wyslij jakies fotki jak Juleczka smiga w nowym pojezdzie :)

Karioka i Anineczka bardzo Was przepraszam, ze Was pominelam to pewnie zmeczenie, jeszcze raz wielkie :-* :-* :-*
 
Do góry