reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Hej Kobitki!

Właśnie znalazłam chwilkę żeby do Was zajrzeć.
Moje dziecko dziś na dobre zaczęło chodzić i po południu obeszło pół osiedla aż zmęczyły mu sie nózie i trzeba go było nosić na rękach. Śpi od 1,5 godziny, ostatnio wcześnie zasypia.

Kupiłam mu dziś parę rzeczy na 80 cm ale okazały się sporo za duże, szczególnie spodnie:wściekła/y:

Majeczko szybko wracaj do zdrówka - to na pewno ta żołądkówka - my wszyscy przeszliśmy ją w tym tygodniu i 3/4 naszych znajomych - serio, wszyscy dookoła maja to samo.
Na szczęście Maciuś przeszedł to najłagodniej, ja w sumie też.
 
gdzie wszyscy są????
Edytko to nie żołądkówka, ona przez katar tak rzyga:sick: kolacja też poszła...
żołądkówkę przerabiałyśmy nad morzem i nie było tak źle :baffled: ja gorzej przeszłam niż Majka
gratuluję Maciusiowi tak długiego spacerku :-)

póki co moje dziecko śpi i nawet nie specjalnie charczy, cóż wczoraj zaczęła o 1 w nocy :-(
 
Beatko katar jest obrzydliwy - Maciek strasznie się z nim męczył przez kilka nocy z resztą do tej pory nie możemy się go pozbyć:wściekła/y: :wściekła/y: Budzi się czasami z zapchanym noskiem zaryczany i trzeba go nosić w pionie - no ale on nie wymiotował, biedna Majcia się umęczy.
 
Witajcie!
Juz w domku.JUla dzis dosc dobrze sie sprawowala i chwala jej za to:-)
U lekarza wyszlo ze jest dobrze,ale obserwowac.wiec odetchnelam.Szkoda ze dermatolog od razu tego niewpowiedziala oszczedzila bymi biegania i nerwow.Ale taka juz mamy sluzbe zdrowia.

Anulka szkoda ze bylo Cie razem z Twoimi mezczyznami w tym szpitalu moze cos bys wskurala...bo faktycznie skoro tak sie to "chorubsko"nawraca to wypadalo by sprawdzic co i jak :confused:

jestem niezle zakrecona bo pojechalam na zakupy jak juz wczesniej pisalam do centrum handlowego i pomylily mi sie sklepy zamiast do H&M weszlam i zrobilam zakupy w C&A a jest on drozszy a do tego cos mi nie pasowalo ze tak malo ubranek maja,nawet spytalam sprzedawczynie co jest a ona mnie uspokoila ze np body z dlugim rekawem dopiero dojda..a po nie miedzy innymi przyjechalam.Dopiero jak wychodzilysmy to zauwazylam sklep H&M i weszlam tam ale nic mi nie wpadlo juz w oczy.
Kupilam 3pak body z krotkim rekawem(kolorowe i ze zwierzatkami i komplet super bluzeczka polarowa z kapturkiem i do tego spodenki ocieplane..razem fajnie sie prezentuja.
Po powrocie z wczasow postaram sie ogarnac temat wklejania zdiec i zaprezentowac WAm siebie ,JUle i wszystko co tylko sie da:-D .

Majeczce zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia i apetytu:tak: zeby mamusia nie musiala sie martwic .Zdrowka:-)

Martusia ale masz fajnie ..taki maly zwierzyniec.My mamy kotke(taki mieszaniec"blekitny dachowiec") a marzy mi sie psiak ale to moze kiedys jak bedzie juz ten wymarzony domek z ogrodkiem:tak: ,Czekam na opis dalszych losow kociaka.
Niektorych ludzi tez przydalo by sie potraktowac tak jak oni traktuja zwierzeta :-( .

Anineczko jak tam poradzilas sobie z zakupami?
My tez mielismy przystrojony pokoj iscie po krolewsku na czas imprezki urodzinowej i choc to bylo juz wieki temu(dwa tygodnie )to do dzis wisza balony bo wszystko inne posprzatalam coby mama miala pozadeczek.

Jula wisi mi na kolanach a jej tatus pogrywa sobie chyba dzis w kulki i gra na playstacji.Moze pozniej wskocze na chwilke.

a jak nie wskocze to zycze juz teraz kolorowej i przespanej nocki.:-)
 
Aniulka dopiero doczytałam o wizycie Twoich chłopaków u lekarza - konował jakiś z niego, nie specjalista. No ale nie wiem czy to do końca wina lekarzy, maja wyliczoną kasę co do grosza na badania, zbiegi itd a nasi politycy lubują się w tworzeniu nowych klubów, kreowaniu swojego wizerunku medialnego i nic-nierobieniu. Straszny kraj pod tym względem:wściekła/y: (dziś coś używam tylko tej gebulki).

Martusia kochana jesteś, że się ulitowałaś nad kotkiem, może się zaprzyjaźni z psiakami - ludzie to nie mają serca.

Słyszałyście o tych "farmach dzieci" we Włoszech? masakra - wywozili tam Polki, zmuszali do prostytucji bez zabezpieczenia, one zachodziły w ciążę, rodziły, dzieci im zabierali i sprzedawali m.in. na organy - no przeciez powinni im od razu truciznę wstrzyknąć bez procesu.

Joanno to ty nieźle zakręcona jesteś....:-) :-) :tak:
 
reklama
Witam

Ufff...troszke juz zmieczona jestem:baffled:
Joanno Mk na zakupach bylo fajnie(jak to zawsze fajnie sie pcha towar do koszyka :-))
Ale juz z niesieniem tego do domku,to gorzej.
Wzielam plecak,caly zapchalam, koszyk pod wozkiem tez caly pelny no i kieszen na budzie w wozku tez upchany do granic mozliwosci.
Wygladalam jak Prawdziwa polka za granica:-):-):-):-)
Obladowana na MAXA:-):-):-):-):-)
Plecy mnie teraz troszke pobolewaja:eek:

Ale co: 3 salatki sa,sernik na zimno,babka z bakaliami,udka sie marynuja, krokieciki maz wlasnie robi,salatka owocowa jest i galaretki sie robia w lodowce. Jeszcze tylko 2 warstwy na nie. I.... reszta jutro:-D

A khym khym... wogole jest tutaj ktos jeszcze???
 
Do góry