reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
ufff od chyba conajmniej pół godziny nadrabiam ten watek.... kilka dni i tyle zaległości....

Fajnie macie laseczki z tymi sklepami z tanimi markowymi ciuchami. W mojej dziurze markowe ciuchy to własciwie tylko w lumpeksie ( nie licząc big stara:baffled: i sportingu gdzie nike, adidas i reebok królują....)

Anineczko życze powodzenia Antkowi w przedszkolu. Napewno da sobie radę i założę się o bilet do irlandii i spowrotem, że Ty bardziej przezyjesz to rozstanie, niż on. Głowa do góry bedzie dobrze:tak:;-)

Kinus ale masz fajnego męża że Ci Hankę porywa ledwo z pracy wróci. i nie miej kochana wyrzutów bo tak jak pisały dziewczyny on napewno nie zauwazył tej miny:baffled::happy:

Beatko Majka zdolniach że hej! Brawa dla naszej czarnookiej.

Łukasza mowa to głównie tata at, yyyy ale wszystko pokazjue: jak myje raczki, jak brzuszek i jak główke. Jak się kąpie, gdzie jest aniołek i takie tam....
Pojął sztuki motoryczne, to pewnie teraz na mowe przyjdzie pora. I w końcu zaczyna interesowac sie książeczkami. O czytaniu raczej mowy nie ma, ale lubi jak mu opowiadam co jest na obrazku.

hmmmm nie wiem co jeszcze miałam napisac....
 
dzięki Kochane :-) no wiecie Maja idzie wolniej motorycznie, to jej w język poszło (szkoda, że nie w zęby :-p)
ha ha ha

Nie martw się Beatko i zebów się doczekasz. Łukaszowi tez cięzko idzie z zebami. od 4 misięcy mu wychodza dolne dwójki i cała reszta.... jak skończył poł roczku wyszły mi jedynki potem górne dwójki jak miał osiem miechów i na 6 się zatrzymał. dziąsła ma opuchniete jak banie ale zeby nie wychodza:no:
 
No cześć babeczki :-) !!!

A ja znowu pierwsza...Chwalicie się umiejętnościami swoich maluchów, to i ja dołączę się do tego zacnego grona zachwyconych rodziców:tak:.
Hanulinka mówi : mama, tata, aaa( Amber), am- jak chce jeść, aa-a -jak chce spać, Goga- na moją siostrę Gośkę, brum, brum- na samochody i wszystko co z jeżdzeniem związane, tak, nie- i kręci przy tym głową, po czym z urwisowatym spojrzeniem rusza w zabronionym kierunku: jak nie chce jeść, to też zdecydowane "nie" poparte odganiającym ruchem łapki :no:, ał- gdy szczeka piesek, baba, n ma- jak czegoś nie ma i łapki rozkłada, daj, da-da-jak jedziemy na spacerek, lala- na małe dzieci.Poza tym robi:
-papa
-kosi,kosi i brawo
- daje cześć
-przybija piątkę
-pokazuje jakie ma kłopotki
-klepie się po brzuszku, jak się ją zapyta czy było dobre
-jak się ją zapyta, "gdzie jest bozia" zawsze zlokalizuje święty obrazek :pokazuje paluszkiem i robi amen
-pokazuje jak śmierdzi kupka..marszczy nosek i tak zabawnie fufa, jak pachną kwiatki-też podobnie demonstruje, tylko mniej się krzywi;W ogóle lubi kwiaty, zawsze wszędzie je pokazuje i generalnie jest na etapie wąchania wszystkiego i dzielenia się spostrzeżeniami:-D
-na pytanie "jak kochasz mamusię" obejmuje mi łapkami szyjkę i jak poproszę o buziaczka, to bywa że dostanę..często nadstawia czółko :-)
-pokazuje jak tatuś myje raczki
-wie, gdzie ma nózki,główkę, ząbki, uszki...oczko pokazuje tylko u postaci z książek, to samo z noskiem ...
-na pytanie "jak Hania się śmieje" robi takie paniusiowate cha-cha cieniutkim głosikiem...można zrywać boki :laugh2:
-poza tym jak się ją poprosi o jakąś zabawkę , nawet bez pokazywania palcem to przyniesie
Rozumie, bardzo dużo i uwielbia jak czytam jej książeczki, szczególnie "Pana Pomidora".Czasami mam wrażenie, że coś chciałaby mi powiedzieć ..ale nie wychodzi:errr:...To tak pokrótce...Każdego dnia pojawia się jakaś nowinka...I w ogóle straszna z niej słodzinka :tak:
 
A w ogóle kochane jesteście, że mnie wczoraj tak bardzo pocieszałyście:tak:
I miałyście rację, że nie przejmował się moją miną ...Jak wrócił był radosny i szaleliśmy z Hanulką a potem, jak ją ululaliśmy, pizza i Szrek. Poszliśmy spać koło pierwszej,...Fajny wieczór i gdyby nie @ byłby pewnie jeszcze fajniejszy:-D
 
Zdolne te nasze dzieci

pozatym co kinek napisał darusia tez dużo robi , ale najbardzije mnie rozbraja jak kiwie na mnie palcem i głosno i stanowczoa muwi tititititi,

a od piątku muwi butyyy, butyyyy, zreszta ma jakas manie butów bo mogłaby sie nimi bawic godzinami

pozatym dzionek miło sie zaczół ciekawe jak sie sjkończy , wkurza mnie to że dalej nie wiem kiedy mam obronei mam nadzije ze nie dwoeim sie 2 dni przed bo to było chamstwo



Wszytkiego naj dla naszych Drugich połówek ,żebyście nas jak najmniej denerwowali :-) :-) :-) :-)
 
Czesc babeczki.
Wpadlam sie tylko przywitac i lece do wanny.
Maz moj najukochanszy dal mi pospac do 12!!:szok: :eek: :-)

Zobimy szybko obiadek i lecimy do OCEANARIUM pokazac Antkowi rybki;-) :-)
Jutro chcemy pojechac do DUblina do Zoo,ale niewiem czy damy rade.

Dobra lece.
Do zobaczyska wieczorem:laugh2: :laugh2:
 
reklama
Czesc babeczki.
Wpadlam sie tylko przywitac i lece do wanny.
Maz moj najukochanszy dal mi pospac do 12!!:szok: :eek: :-)
Anineczko to fajny ci zrobil prezent na dzien chlopaka :-)
bawcie sie dobzrw w oceanarium

igusia własnie zasnęla, wiec mam chwilke
u nas ok, Igusia juz pieknie chodzi i obecnie najbardziej lubi psy, od kad zaprzyjażnila sie z psem moich rodziców kundelkiem Mopsem, to tylko woła au!au! i chce sie z nim bawic

Gratulejemy wspanialcyh Umiejsetnosci dzieciaczkom


A jutro Ige zostawiamy z dziadkami, a mąż zaprasza mnie na randke, jedziemy do kina :tak::tak::tak: na Volver Almodowara :-):-):-):-):-):-)
pierwszy raz idziemy do kina od kiedy mamy Ige :zawstydzona/y:
 
Do góry