reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Edzia ja jestem
Choc niewiem na jak dlugo,bo moj brat ma wpasc z jakas jego nowa dziewczyna.Tak wiec bede oceniac po kryjomu ta nowa zdobycz:eek::laugh2:
Antek w piatek byl na kontroli z uszkiem.Ponoc wyleczone wsio:happy:
Dziadek dzielnie sie spisywal z wnukiem tez w piatek kiedy oboje bylismy w pracy.
W piatek maz byl na christmas pary i wrocil 0 3 w nocy,na szczescie przyjal mala dawke alkoholu i mogl mnie zawiezc w sobote rano do pracy.
Ja tyz byma na imprezie pracowniczej,fajnie bylo.
Wrocilam okolo polnocy,bo maz tez mial pragnienie ze mna posiedziec,wypic pifko.
I tak siedzielismy do 4 nad ranem:szok: planujac wakacje;-)
W kwietniu nie pojedziemy do Polski na swieta :-( bo bilety strasznie drogie (oszaleli! na nasza 3-ke ponad 800 euro!)
Za to zaszalejemy sobie w lipcu.Juz co nieco podpatrzelismy w necie;-)
 
reklama
cześć!
edytko, ja jestem.
piję fińską herbatkę zimową. pycha.

moja siostrunia pomaga Rozi zasnąć. Rozi przyzwyczaiła się w szpitalu do ciągłej mojej obecności, do wspólnego spania i muszę ją tego oduczyć. wczoraj ciocia Ola ululała ją rewelacyjnie, mała zasnęła o 21 a obudziła się o 10.30!!!
k*&%#@%&(* boli mnie ząb!
 
Anineczko a zdradź chociaż maleńki szczególik planów wakacyjnych - jakieś ciepłe kraje? Suuuper że Antonio wyleczony - nareszcie, długo to trwało, teraz uważajcie na uszka.
A brata dziewczyna Polka?

Tuniu fińska herbata? Jakiś szczególny smak ma, czy raczej standardowa? Dzielną masz siostrę, że daje sobie radę z usypianiem Rozi. Do tego po jej usypianiu mała śpi 13 godzin - weź mi tu siostrę podeślij. Może jutro, bo dziś Maciek już śpi.
 
Heloł

Jak ja wam zazdroszcze śpiących dzieciaczków :baffled:

Łukasz ostatnio robi sobie drzemki od 18 do 21 a potem to już problem :wściekła/y: :wściekła/y: . W ciągu dnia śpi raz więc o tej 18 powinien zasnąc już na dobre, ale niestety budzi się. Teraz własnie usypia :baffled: :baffled:

I zrobił się strasznie przylepiasty. Większośc czasu spędza niestety z babcią a nie z rodzicami, więc kiedy jestem razem z nim, nie odstępuje mnie na krok i najchętniej chciałby abym go wciąż nosiła:eek:

Jutro jedziemy raniutko do Poznania do poradni okulistycznej z Łukaszka zezem. Trochę się boję tej wizyty. zabieramy ze soba babiję, bo później zabierze Łukasza do mojej babci (czyli młodego prababci) a my z Marcinem mamy zamiar pobuszowac po sklepach :tak: :tak: Ciekawe co z tego wyjdzie bo podobno u okulisty straszne kolejki:baffled: ...

Anineczko ciekawa jestem twoich wakacyjnych planów. No i ciesze się że Antoś zdrów

Tuniu ja tez poprosze Twoją siostre na usypiaczke ;-) i.... dobrze doczytałam?? wspólne gniazdko?? no no no....;-) :-) :-)

Edziu Maciuś jest boski... super że już ładnie spi i super że się coraz rzadziej budzi w nocy. Całuski dla szefuńcia;-)
 
Aniulka co ten Łuki się tak rozbrykał - nocny Marek:-) się z niego zrobił. Jutro będe trzymać kciuki za cud-oczęta Twojego synusia.
I udanych zakupów!
 
no własnie :wściekła/y: :wściekła/y: Chyba wyślę Łukasza na szkołe do Macka. Niech się uczy od kumpla ;-)

Za kciuki dziękujemy. Przydadzą się bardzo. Mamy w planie małe zakupy swiąteczne dla dzieci. ciekawe co z tego wyjdzie.:confused:
 
Żegnam się już. :-( Wskakuję do wanyy i do łóżeczka bo wczesnie musze jutro wstać... po powrocie czeka mnie jeszcze nocka w pracy.... ehhhhhhhhh życie...

Dobranoc Edytko... i inne mamusie podczytujące ;-) Miego wieczoru, spokojnej nocki i udanego jutra :tak:
 
Łukaszka oczywiście zapraszamy - z wielką przyjemnością przyjmiemy go na przyuczenie.:-) :-) :-)

Kinek dopiero doczytałam że jesdziecie na 2 tygodnie do Augustowa - cieszę sią razem z Tobą. 2 tygodnie to dość długo, zdążysz się nacieszyć rodzinką. A rodzinka Hanulinką:-) .

Karioka smutna historia tej psiny - rany! ktoś ją zostawił i się wyprowadził? Ludzie są okrutni! Do tego ten psiaczek jest śliczny. Mam nadzieję, że ktoś jej okaże serce.
 
reklama
Do góry