reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam

Ja niestety nie odsypialam tostowania tylko w pracy bylam:eek:;-)
I niedawno wrocilam.:wściekła/y:
Antek juz spi,Kubulek sie usypia,ja wykapana czekam na Gosiczke,bo malo sie dzis widzialysmy:-(
ANo niestety przyjemnosc przyjemnoscia ale do pracy trzeba chodzic.
Ale jeszcze tylko jutro i reszta urlopu Kubulka i jego mamusi zostanie mam nadzieje rewelacyjnie spozytkowana (tak to sie pisze? :baffled:)
Juz conieco mam zaplanowane,tylko czy pogoda mi pozwoli?
Dzis do poludnia bylo slicznie,swiecilo slonce i bylo bardzo cieplo,ale teraz taka wichura z deszczem szaleje,ze az przytlacza:dry::-p
 
reklama
Hej, to ja Gosiczka :-)
Antek spi, Kuba bryka (ale zaraz tez pojdzie spac), a ja sie relaksuje. Normalnie lepeij niz na wakacjach :-) Spimy prawie do 10, i nikt nam nie marudzi :-) Jest suuuper!!
 
Hejka! Co taki kiepski ruch na bb???? Juz balujecie dziewczyny?:-D :-D :-D

Anineczko i Gosiczko super, super, super.... Anineczko biedulko:-( , szkoda, ze musisz do pracy chodzić kiedy masz takich fajnych gosci w domku. No ale jutro pewnie sobie odbijecie, prawda dziewczyny???? Goska ale masz fajnie. Odpoczywaj ile wlezie, ładuj akumulatorki, chłoń piękną Irlandię, ipogłebiaj przyjaźn Kubusia z Antkiem i wracaj pełna optymizmu z nowym spojżeniem na zycie ;-) :tak: . Życzę Wam dziewczyny jutro szampańskiej zabawy i pijanego Sylwestra ;-) :-D :-D :-D Balujcie do białego rana za wszystkie siedzące w domach wrześniówki.
(Między innymi za mnie.;-) )

Ineczko hmmm nie wiem czy Ci zazdroscic tej zimy czy nie....:confused: :baffled: :happy: Wprawdzie Milenka ma frajdę z kulek śniegowych i z saneczek ale ja chyba jednak wolę nasza iście irlandzka pogodę. na termometrach pięc stopni w plusie, sloneczko i zapach wiosny w powietrzu. Tak dzisiaj było w Lesznie. Jakoś w tym roku nie tęsknię za mrozem i sniegiem. Chciałabym aby taka pogoda została az do wiosny:tak: :tak: :tak:

Lecę skombinowac jakąs kolację dla Kuby i siebie. Łukasz własnie zasypia, mąz baluje ..... a ja znowu w domu :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:

Jakby tego bylo mało w nowy rok mam iść na nockę do pracy :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Niby nieobowiązkowe nadgodziny.... jak sie wkurze to naprawdę oleję tą robote:baffled:

No nic, dosyc uzalania się. Ide szykowac papu
 
dobry wieczór!
pamiętacie jeszcze o mnie ?
bardzo przepraszam, że nie pisałam i nawet Wam życzeń nie wysłałam, choć bardzo chciałam, ale najpierw miałam problemy z komputerem, później ani jednej wolnej chwili, a później zabalowałysmy parę dni z Rozi u drugich dziadków.
Mam nadzieję, że wszystkie spędziłyście cudowne święta.
moje były wyjątkowo udane! jasna cholera mam 3kg na plusie!!!!!
lecę kąpać Rose, ale jeszcze w tym roku się odezwę :)
 
Witam i ja. Anineczka jakby co;-)
Niedawno wrocilam z pracy,wykapalam sie,zjadlam kolacyjke i czytam co u Was.
A widze,ze niewiele Was tutaj:eek:
Antek juz padl,a Kuba dalej szaleje. Zywotny i wytrzymaly jest.
Kupilismy dzis ladna spacerowke i Kuba ma juz w czym smigac na spacery.
Ehhh rok sie konczy,coraz starsza jestem...
aaa i zrezygnowalam z plasterkow,co nie oznacza,ze sie staram o dzidzie (niepowiem zwieksza to szanse na nia).
Stwierdzilam,ze dam odpoczac organizmowi od hormonkow:laugh2:


No dobra kobitki meldowac mi sie tutaj...pliss:sick::laugh2:
 
Hej Mamusie:-)

Przepraszam, ze nie odpisuje do kazdej z Was, ale nie sposob nadrobic zaleglosci:zawstydzona/y: :-(
U nas swieta minely pod znakiem ciagle wymieniajacych sie ludzisk zwanych rodzinka i Maja miala ogromna frajde. czasem wogole zapominala ze jestem. Zaliczyla tez pare kontuzji np. z calej sily uderzyla polikiem w futryne i skonczylo sie piekna sliwka, a wczoraj nie wiem gdzie rozciela sobie warge:baffled: Moje dziecko po prostu pedzi jak taran przed siebie nie zwazajac na to co przed nia:dry: :wściekła/y: w dodatku znowu przyplatal sie katar:wściekła/y: Ale dzis bylo tak pieknie ze troszke musialam przewietrzyc juz i tak skiszone dziecko:happy: Maja teraz ma fajny okres wszystko ja cieszy i uwielbia nasladowac, malpka mala:eek: :laugh2: Uwielbia tez czytac ksiazeczki, zjadac papiery i burzyc wieze, ktore wczesniej ja skrupulatnie i precyzyjnie buduje z klockow;-) :laugh2: Chodzi z torebka damulka i kaze czesac sobie kitki:happy: :laugh2:
Smieszne sa te nasze dzieciaki, trzymajcie sie Mamusie, wpadne jutro zlozyc zyczenia noworoczne:-)
 
Anineczko to się melduje.

Gosiczka pewnie "walczy" z Kubusiem hihii Fajnie że Kuolek ma juz czym smigac na spacerki.

Tuniu wieki cale! No ale jak większośc z nas ;-)

Misiako to Ci Majeczka taranek.:-) Ucałuj ja w slodki policzek i pokazuj się częściej,
 
reklama
Fajnie Aniulko.
Mam male wyrzuty sumienia bo wieksza czesc szaleje w kuchni pichcac cos na sylwestra, a ja tylko patrze,zeby sie wymknac i usiasc do kompa.
Kubus wlasnie poszedl sie kapac,a ja grzeje sie w moim seksi rozowym szlafroku:-p Jezuski jaki on cieply:szok::eek:

Misiako fajnie,ze fajne swieta mialyscie:-)
Antek ma sinca na nodze,ale skad sie wzial?:dry: I don't know:laugh2:
Kubus sie powoli oswaja z nowym otoczeniem i juz coraz mniej piszczy jak Paco sie zbliza,na poczatku bardzo sie go bal.
I jak na pierwszy raz w obcym lozku,spi rewelacyjnie.Tzn.ponoc sie jeszcze wybudza w nocy na piciu (co jest zrozumiale) ale za to sip czasem i do 10:szok::szok:
Ciekawe czy Antek u kogos tez tak by spal?
Czyzbym musiala to przetestowac?:dry::dry:
To ktora mnie przyjmie na probe?:laugh2:

Tuniu nic mi nie mow o kilogramkach:sick:
Mam nadzieje,ze jeszcze sie w starym roku odezwiesz;-):tak:
 
Do góry