reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Nie dziwię się ;-). Pewnie to jakaś szesnastka :-D. Chciałabym, zeby przeczytała siebie za kilka lat jak urodzi dziecko...naprawdę :tak:
 
reklama
aguula, gratuluję przystojnego i mądrego synka :tak:. Wpadaj częściej...
Wiesz jak byłam w liceum zdarzyła mi się podobna historia z jajkiem jak twojemu mężowi. Przyszłam ze szkoły i wstawiłam sobie jajko. Ponieważ byłam trochę zmęczona, położyłam się na chwilkę. Obudził mnie tata, krzycząc, że mało domu nie spaliłam. W kuchni było czarno :szok: a jajco wyparowało chyba:eek: :-D
 
DOkladnie.
No i jak Kinus? Obejrzalas domek?

Uhmm :tak:. A ile tam jest pokoi ? bo jak jeden, to różnie z usypianiem mogłoby być. Chyba, że dzieciaki byłyby tak zmęczone, że padłyby jak kawki :-).
A jak z ogrzewaniem ? Jakbyśmy w pogodę nie trafili :dry:? A żywienie w tej stołówce czy raczej gotowanie ...( na gotowanie trochę szkoda czasu, nie ?)
 
Uhmm :tak:. A ile tam jest pokoi ? bo jak jeden, to różnie z usypianiem mogłoby być. Chyba, że dzieciaki byłyby tak zmęczone, że padłyby jak kawki :-).
A jak z ogrzewaniem ? Jakbyśmy w pogodę nie trafili :dry:? A żywienie w tej stołówce czy raczej gotowanie ...( na gotowanie trochę szkoda czasu, nie ?)
Kliknij sobie na fotogalerie.:tak:
W jednym pokoju to by nie bylo mozliwe:laugh2:
Tam sa trzy sypialnie,wszystkie 2 osobowe ( w jednym domku).Tak wiec myslalam,ze po 2 mamy do domku.
Chyba,ze jeszcze ktos by byl chetny to i moze trzeci domek sie da zalatwic.
A z jedzeniem?Chyba wygodniej by bylo w stolowce,chyba,ze jakies zupki bysmy gotowaly dla dzieci:-)
Niewiem co z ogzrwaniem,ale czytalam ze lato ma byc powyzej normy cieplnej.Tak wiec ja sie bardziej nastawiam na upaly...chyba,ze ten zalegly snieg spadnie dopiero w czerwcu:laugh2:
Powiem Edzi,zeby sie zapytala jak bedzie dzwonic:tak:
 
Kinus i Anineczka o co chodzi z ta gosia 84:confused: chyba cos mi umklo:baffled: ;-) :-) :tak:
Jula spi smacznie a ja zjadlam kanapeczki i cos mnie brzucho rozbolalo..a raczej watroba daje mi sie we znaki.Po cholestazie w ciazy tak mi zostalo ze co jakis czas mama potwornie ciezki brzucho..Musze sprawdzic badania watrobowe.

Super sa te domki.Wlasnie sie zastanawiam czy by takze nie wybrac sie w tamte strony...smaka mi narobilyscie dziewczyny...a po przeczytaniu Anineczki posta ze lato ma byc powyzej normy rozmarzylam sie na maxa.Wieczorkiem z Jarkiem to przedyskutujemy.

Aguula ale masz juz duzego i madrego synka.My szczepienie dopiero mamy miec w marcu-wiec dopiero nas zmierza i zwarza:-) Super czyta sie twojego dlugasnego posta...obys czesciej nawiedzala bb i pisala:tak:
 
dzień dobry!

Moje dzięcię usnęło, więc mam 5 min. Rozulka w dzień śpi tylko ok godziny, więc raczej mało mam czasu. naszczęście zasypia o 21 i przed 10 się nie budzi, bywa, że na 11.30 się załapiemy :-). ma się już całkiem nieźle, chociaż kaszle. ale jest pogodna, je i bawi się, choroby po niej nie widać.

byłam na zakupkach nieudanych zresztą, z wyjątkiem sałaty i mojego ulubionego sera :-). chciałam kupić jej kapciuszki, ale nic ładnego dziewczęcego w rozmiarze 23 nie ma.

a mojego lubego wojsko ściga!ha ha ha!w ogóle to nie jest zabawne.

strasznie głodna jestem, chyba na obiad zjem ser.

do później!
 
reklama
Witam popoludniem :-D

Wypad do znajomych sie udal. Bylo bardzo sympatycznie. Corcia w niebowzieta i wybawiona za wszystkie czasy.

Nocka minela nam dobrze. Dopiero o 5 cora do nas zawitala i spalysmy sobie do 8. Pozniej jeszcze zaliczylam dzemke z cora i po obiadku poszlysmy na spacerek. Pogoda ladna i slonecxzna choc troche mrozmna. Wychodzilysmy sie i o wiele lepeij sie czujemy :laugh2:

Ineczko zycz duzo zdroweczka tesciowce.

Martusiu kacyk? :-D
anineczko taki troche :-p ;-) :-) hihihihhi

Edytko widze, ze wam spotkanie ze znajomymi tez sie udalo :-D

Martusiu jak samopoczucie? Ból głowy minął????:-) ;-)

Edytko Samopoczucie sie poprawilo bol glowki minal i mozna bylo balowac do 3 :-) :-) :-)

Koreczku glowa do gory. Napewno wszystko sie ulozy. A jak tylko zapragniesz z kims pogadac, a nie bedize nikogo pod reka to masz przciez do mnie nr telefonu. Wiec dzwon o kazdej porze dnia i nocy. Buziam cie kochana trzymaj sie :*

Gratulacje dla Daruni :-)

Joanno ciesze sie, ze jest poprawa u Juli :-)

FraniaMama bez pradu jak bez reki, ale widze, ze wam sie nie nudzilo. Swiece to naprawde bardzo romantyczne. Az zazdroszcze takiej scenerii :tak:

Luleczko duzo zdroweczka.
Jak sie dzis czujesz ?? Przeszlo ci juz ??
Moja znajoma tez myslala, ze sie zatrula, a w rezultacie dwie klreseczki na tescie zobaczyla :tak: ;-) :-)

Tuniu oby szybko ci sie @ skonczyla i zebys juz nie cierpiala. Ja nie mam od dwoch lat i wlasnie przez to cierpienie wcale mi @ nie brakuje i oby dlugo sie jeszcze nie pojawiala.

Duzo zdroweczka dla Rozalki :tak:

Anineczko mam nadzieje, ze z Paco to nic powaznego i szybko wyzdrowieje.

Kinus widze, ze Hania tez nie lubi jak mama na kompie siedzi ;-)

Kineczku jeszcze dokladnie nie wiemy.Mamy na oku fajne domki 6-cio osobowe. Edzia bedzie tam dzwonic.
Noclegi spanie.pl Krynica Morska Domki letniskowe Domek letniskowy w Krynicy Morskiej Noclegi Krynica Morska
DOmki moze nie wygladaja ladnie,ale w srodku nie jest tak zle.A chodzi nam o to,zeby to nie byly prywatne kwatery.Zawsze z takiego domku,mozesz sobie wyjsc na taras i zrobic grila,a i bedziesz slyszec swoje dziecko jak bedzie sobie juz spalo.
Termin to 25.06-4.07. Tak myslimy na 10 wyskoczyc.

Anineczko ja bylabym zainteresowana. Ale dam jeszcze znac. Fajnie by bylo wie spotkac z wami i waszymi pociechami.
A same jedziecie, czy z rodzinami ??

Aguula ciesze sie, ze wrocilas :-) :-) :-) :-) :-)
Wybuziaj Dawidka od nas. Madry facet z niego :tak: :-)

anineczko, własnie przeczytałam co napisała gosia 84 i wiesz wydaje mi się, że ona nigdy w ciąży nie była :baffled:...I zgadzam sie z tobą, że jest bardzo dziwna ,delikatnie rzecz ujmując ;-)

Jak przeczytalam posta tej gosi to mi sie scyzoryk w kieszeni otworzyl.Z reguly jestem milczaca i nie wdajaca sie w takie rozmowy,ale tutaj nie moglam nic nie napisac:eek::angry:

Mozecie pdac jakies szczegoly bo jakos nie w temacie jestem :confused: :baffled: :baffled:

Milego dzionka :laugh2:
 
Do góry