reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

O! To sobie posiedziałam na forum...

Śpię dziś z małym u rodziców i siostra mnie goni od kompa.

Ostatnio wiecznie ktoś mi zabiera komputer...

Chyba czas pomyśleć o laptopie:tak: :-)

No nic, to dobranoc...

Jutro od 9 do 17 na nudnym szkoleniu...:wściekła/y:
 
reklama
Marta3x super że wkońcu jestes znów wśród nas , kilkakrotnie pytalismy sie i zasatanwialismy sie co sie z Tobą i Marcelkiem dzieje , dobrze że nie choruje , nono szwy no to rzeczywiscie mały łobuzsiak
 
Witajcie dziewczyny...

Witaj Marta :-)...

Bardzo się cieszę, że nas odwiedziłaś. Opowiedz jak to się stało, że Marcel już ma szwy :szok:. Mały urwis :tak:.
A jak nowy domek ? Jesteś szczęśliwa ? Opisz wszystko...umieram z ciekawości :happy:

Edytka, może to szkolenie nie będzie takie nudne ? Albo puszczą was trochę szybciej...?

Koreczku, jak ci egzaminy idą ? Już wszystko zdałaś ?

Wiem, że Gosiczka też ma teraz sesję...Widziałam komunikat na gg :tak:, więc trzymam kciuki

A u Ineczki wszystko ok...Trochę się poprzeziębiali ( najbardziej mąż) ale już wychodzą na prostą ;-). Ineczka jest bardzo zabiegana i ostatnio nie ma na nic czasu...ale mam nadzieję, że nie zapomni o nas...


 
Hej Mamusie

jestem na chwilkę...

u Nas stało się to czego się obawiałam, Julka się ode mnie zaraziłą...od wczoraj ma temperaturę (dziś 38,3 w pupie) , katar, temperature zbijam panadolem, i podaje jej eurespal, jak dzis popołudniu się nie poprawi to jade z nią do lekarza....tak wiec teraz obie siedzimy chore :-:)-:)-(


marto 3X fajnie że znowu jesteś z Nami :tak::tak::tak:
Już sie nie moge doczekać Buziaczka Marcelka :tak::tak::tak:

... mam nadzieje ze uda mi sie popołudniu jak Mała pójdzie spać posiedzieć trochę i poczytać

Miłego Dnia Wrześnióweczki
 
Witam wieczorem :-)

Ja siedze sobie, pije piwko i ogladam kandydatow do eurowizji.
A corcia juz dawno smacznie spi :-)

Czesc Marta3x ciesze sie, ze z now jestes z nami.
Marcelek to naprawde maly lobuziak. Fajnie, ze macie nowe gniazdko.

Edytko to tak jak mnie. Tez nigdy do kompa sie dopchac nie moge.
Dzieki za propozycje filmow, ale moj maz nie lubi polskich tak, ze dziekujemy. Przemek pyta czy masz moze serial Loost. Ogladalismy tylko pierwszy sezon.

Kinek nic sie nie przejmuj, jeszcze pojezdzicie na saneczkach. :-)

Luleczko duzo zdroweczka dla was.

Milego wieczorku :-)
 
Hej,

Wczoraj cały dzień zabiegany. Ze spacerku na spacerek . Wydawać by się mogło, że po tak intensywnie spędzonym czasie, moje dziecię powinno pięknie wieczorem zasnąć...niestety nie :baffled:. Nawet nie udało mi się eurowizyjnych zmagań oglądnąć do końca...Ponoć Jet Set wygrali...
Tak w ogóle, to żadna piosenka nie powaliła mnie na kolana

Martusiu, zazdroszczę Ci tych spokojnych wieczorów :dry:

Luleczko, życzę zdrówka ...Oby dzisiaj było już lepiej

Wczoraj Jacek pożyczył sąsiadce odkurzacz...na 10 minut...i wiecie jeszcze go nie przyniosła :unibrow:...a ja bez odkurzacza jak bez ręki. Codziennie go odpalam, bo Amber zmienia futerko na zimowe i niestety letnie wdzianko fruwa po mieszkaniu :baffled:. Sąsiadka już tutaj nie mieszka. kilka dni temu się wyprowadziła, a to mieszkanie przygotowuje do wynajęcia...i nawet nie mam do niej telefonu...:wściekła/y:

Życzę Wam dziewczyny miłej niedzieli...
Może do kina się wybiorę :confused:
Póki co biegnę robić zapiekankę porową na obiad ;-)
Paaa
 
Cześć.

Kinuś my nawet nie oglądaliśmy tych eliminacji, moim zdaniem żaden szanujący się artysta nie weźmie udziału w czymś takim. Kiedyś to co innego. Eurowizja była najważniejszym wydarzeniem muzycznym, przynajmniej w naszej części Europy, pamiętam jak całą rodziną siadliśmy i do późnych godzin oglądaliśmy głosowanie - i to byłofajne, emocje sięgały zenitu;-) :-) . A teraz - nie dość, że piosenki słabe to jeszcze to audiotele - bleeee:no:

Luleczko i Julciu wracajcie do zdrowia, szkoda, że mała się zaraziła od mamy.

Wczoraj byłam na tym szkoleniu do 16, strasznie nudno było, ale wynikło z niego duuuużo pracy na najbliższych parę miesięcy, może nawet w ferie będę musiała pracować - co mi się nie za bardzo podoba, a nawet mnie załamuje. Te ferie trzymają mnie przy życiu już od miesiąca:zawstydzona/y:

Martusiu nie mamy Lost, bo nie oglądaliśmy, takze przykro mi, ale może jeszcze coś fajnego wpadnie mi w ręce to dam znać:-)

U nas w porządku, Maciek zdrowy, tylko ja nie mogę dojść do siebie. Jutro do pracy a ja się czuję dużo gorzej niż przed wczoraj, mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę, bo zwolnienie w tym tygodniu nie wchodzi w grę:no:
 
Cześć Edytko :laugh2:

Nasi z Niemcami w ręczną grają :tak:...i póki co przegrywają :baffled:

Dlaczego ja nie mogę się przyzwyczaić do tego, że polskie reprezentacje przeważnie dają d...:no::oo2::confused:....
 
reklama
Do góry